Zwroty 2000 funtów za opłaty bankowe. Składaj wniosek

Zwroty 2000 funtów za opłaty bankowe. Składaj wniosek

 
 

2 tysiące, a nawet więcej funtów. Tyle mogą odebrać Polacy mieszkający na Wyspach. 

 Pieniądze otrzymuje może nawet 8 na 10 Polaków.

Rząd Wielkiej Brytanii w ten sposób chce nam zrekompensować straty finansowe, jakie ponosili przez lata przez chciwość banków. Zobacz, gdzie się po nie zgłosić.

 Zgłoś się po funty – Złóż wniosek w 10 sekund >>>

  Ile pieniędzy należy się Polakom na Wyspach?

 Średnia wypłata zwrotu za nielegalnie pobrane opłaty przez brytyjski system finansowy to 2 tysiące funtów, ale rekordziści dostają czek i na 4-5 tysięcy funtów. Wysokość rekompensaty ustalana jest indywidualnie. Jeśli chcesz wiedzieć, ile Ci się należy, skorzystaj z kalkulatora na stronie  https://harvardclaims.co.uk który oszacuje wysokość Twojego zwrotu.

 Kto otrzymuje pieniądze?

 Do zwrotu opłat bankowych upoważniony jest każdy, kto w brytyjskim banku ma lub miał płatne konto bankowe, czyli tzw. PBA. Jest to konto, które obciążone było dodatkowymi opłatami pobieranymi automatycznie, co miesiąc. Opłaty te mogły dotyczyć prowadzenia rachunku lub dodatkowych ubezpieczeń. Większość kont PBA było zakładanych nie legalnie.

 Jak odzyskać pieniądze za opłaty bankowe?

 Odzyskanie pieniędzy za pobrane opłaty bankowe jest niezwykle proste.

Wystarczy, że wejdziesz na stronę https://harvardclaims.co.uk/ i wypełnisz wniosek. Po weryfikacji twoich danych rozpocznie się procedura reklamacyjna względem banku, a czek ze zwrotem przyjdzie do Ciebie po ok. 6 tygodniach. Procedura nie jest obciążona opłatami wstępnymi, płaci się dopiero za sukces. Opłata jest prowizyjna.

Zgłoś się po funty – Złóż wniosek w 10 sekund, kliknij na link poniżej >>>

https://harvardclaims.co.uk/

 

 Ludwik Pierozynski  | Operations Manager
Harvard Claims | Office 19123 | Chynowet House Trevissome Park | Truro TR4 8UN
T 0187 262 06 08

25 czerwca 2018