Został prawdziwym Elfem za 25 tysięcy funtów.

Został prawdziwym Elfem za 25 tysięcy funtów.

 

Mężczyzna wydał 25 tys. funtów na operacje plastyczne, żeby zamienić się w ELFA.

Między innymi usunięto mu włosy z całego ciała, wybielono skórę i zabarwiono oczy.

Luis Padron, 25 lat, wpadł w obsesję na punkcie świata elfów, aniołów i innych stworzeń świata fantasy kiedy był dręczony jako dziecko. Zdecydował się na wygląd swoich ulubionych postaci z innych światów i zaczął rozjaśniać włosy i skórę.

Miesięczne koszty stosowania specjalistycznych kremów(m.in. kremu SPF 100), farb do włosów i innych zabiegów to 4 tys. funtów. Padron wydal ponad 25 tys. funtów na operacje liposukcji twarzy, nosa, usunięcia włosów z całego ciała i operacje zmiany koloru oczu.

25-latek twierdzi, że nie obchodzi go, co ludzie myślą i mówią na jego temat i nie przestanie zmieniać się, dopóki nie zostanie w pełni przekształcony w elfa. Dodał, że odkąd był nastolatkiem zwracał swoim wyglądem uwagę innych ludzi, więc teraz jest to dla niego normą.

 

Przed operacją

 

a

 Nawet gdy nie ubieram się jak elf , ludzie zwracają na mnie uwagę. Mam długie białe włosy od pięciu lat, używam większych soczewek kontaktowych i jestem bardzo wysoki. „Używam makijażu , żeby podkreślić swoje rysy twarzy, dzięki czemu są one bardziej anielskie, ubieram się też w określonym stylu odbiegającym od współczesnej epoki. „Uważam się za przedstawiciela transgatunku, w ten sam sposób, w jaki ludzie czują się transpłciowi, chcę uzewnętrznić to kim jestem wewnętrznie, nie oczekuję, że ludzie to zrozumieją, ale chcę żeby to uszanowali.”

Pan Padron zakochał się w gatunku fantasy jako nastolatek, walcząc z rówieśnikami, którzy go gnębili, ponieważ miał inny kolor włosów i inaczej się ubierał. „Fantastyka sprawia, że jestem szczęśliwy, a ponieważ nie miałam wielu przyjaciół, kiedy byłem młodszy, oddałem się jej w 100%.” Jednak pod koniec liceum jego odmienność zaczęła wzbudzać podziw, co dodatkowo przyczyniło się do chęci zmiany wyglądu.

Po operacji:

b1

„Nie uważam tego za obsesję, ale w świecie fantazji mogę liczyć na nadzieję, miłość, przyjaźń i wszystkie dobre uczucia, a to pomaga mi stać się lepszym człowiekiem, ale w fantazji musisz być piękny nie tylko od wewnątrz, ale również na zewnątrz.” ” Nie potrafię opisać tego, jak bardzo zmieniło się moje życie dzięki fantasy”.

W najbliższym czasie planuje korektę kształtu uszu, zmianę kształtu linii włosów na kształt serca i operację wydłużenia nóg (chce osiągnąć wzrost 195 cm). Na co dzień sprzedający gadżety dla fanów komiksów, Padron powiedział: „Chcę wyglądać jak elf lub anioł. Moim celem jest wygląd eterycznej, pełnej wdzięku i delikatnej istoty”

Katarzyna Cz.

photo/dailymail

5 maja 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Świat