Zorganizować manifestację w miastach EU o odwołanie Junckera i Tuska

Unia Europejska

 Ważne

Jest wielki problem Unii Europejskiej .

Dwie trzy osoby Juncker , Tusk i Shultz doprowadzą do niszczenia Unii Europejskiej, która miała być wspólnym organem demokratycznym w którym będzie prawo, ekonomia, bezpieczeństwo a wszystko z szacunkiem do wszystkich krajów tworzących Unię Europejską , szacunkiem to tradycji narodów, religii , nauki i języka.

Niestety od dwóch lat kiedy Tusk , Schultz i Junker zaczęli Rządzić w Brukseli powstał  – niszczycielki nurt –  który niszczy Europy i życie zwykłych ludzi.

Tusk, Juncker, Shultz jak niszczą Europe :

1. Brak reform w Europie – bieda w Hiszpanii w Portugalii w Grecji, ludzie zarabiają po 500 Euro. Zniszczona turystyka Włoch, Francji, Grecji. Firmy turystyczne tracą miliony funtów. Olbrzymia różnica życia miedzy kilkoma bogatymi krajami a resztą w Unii. Rodziny nie mają żadnej pomocy dlatego dochodzi do olbrzymiej emigracji wewnętrznej w Unii Europejskiej. Oni chcą Turcję i Ukrainę włączać.

2. Emigracja – zniszczone miasta Europy – Tusk i Juncker kazali otworzyć granice ludziom bez kontroli. Tysiące ludzi  bliskiego wschodu przetoczyło się przez Europę. Za to złamanie prawa i narażenie Europejczyków TUSK i JUNKCER powinni stanąć przed Trybunałem Stanu w Hadze.

3. Zniszczone Europejskie miasta Europy, zamachy przez wpuszczenie Emigrantów, gwałty molestowania kobiet.

3. Zabita młoda kobieta w Szwecji opiekun społeczny przez emigranta.

http://polskie-echo.com/szwecjamord-na-pracowniku-spolecznym-obciaza-tuska-merkel-po-gwaltach-teraz-mord/

kkkk

4. Wyjście Wielkiej Brytanii z Unii – jak tak można traktować państwo,  które jest najbogatrze w Europie . Bruksela powinna przygotować specjalne miejsce Brytanii w Europie po Brexit a Juncker mówi żeby jak najszybciej opuścili UE. Ten ” alkoholik” jest niepoważany !!!

Ponadto podczas kampanii referendalnej Tusk zamiast przyjechać na wyspy wspomóc Davida Camerona w zostania Anglii w EU uciekł do Niemiec i w mediach straszył Brytania. Przecież oni wpłacali 50 milionów dziennie aby jakieś rolnik jakaś firma w biedniejszym kraju mogła budować swój biznes.

Panie Tusk – tak robią komuniści , tak nie traktuję się mocarstwo ekonomiczne które jest na 5 miejscu na świecie i z najsilniejszą armią Europy.

5. Arogancja polityków Brukseli i złe zarządzenie UE.

Dlatego też coś należy zrobić  – oni muszą poczuć siłę ludzi.

 

Zorganizować wielkie manifestacje we wszystkich krajach Europy , niech będą do skutku, pojechać do Brukseli o odwołanie Juncekra i Tuska bo niszczą Europe a pózniej wysłać ich pod Trybunał w Hadze ze zniszczenie Europy.

Tylko ludzie mogą wspólnym wysiłkiem usuń niszczycieli pięknej wspólnej Europy.

Następnie zaprosić do stołu wszystkie kraje i podpisać nowe umowy i szefa UE mają wybierać ludzie w demokratycznych wyborach w całej UE aby „oszołomy” już nigdy nie prowadziły Unii Europejskiej.

Nie mogą dwie – trzy osoby niszczyć dobra wspólnego.

tusk-jun

Jeśli tego mieszkańcy Europy nie zrobią wyjdzie z Unii Holandia, Grecja i Dania i będzie koniec Unii .

Polacy powinni to zacząć organizować, niech iskra idzie on nich…………

Ludzie otwórzcie oczy Tusk, Juncker , Shultz niszczą Europę. Tylko ludzie demonstracjami w całej Europie i udać się okupować Brukselę do skutku – mogą zmienić władze Europy i naprawić całą piękną Europę. Jeśli nie, to wyjdą inne kraje z UE i będzie znów zamknięta Europa , u jednych bogactwo u innych bieda a Polacy w Holandii, w Niemczech, w Skandynawii i innych krajach Europy i inni ludzie z różnych krajów, będą musieli wracać do swoich krajów.

Czas brać sprawy w swoje ręce….

 

Konrad W

00000

 

 

25 czerwca 2016