Zobacz pełne energii dzisiejsze obchody rocznicy Smoleńskiej

Zobacz pełne energii dzisiejsze obchody rocznicy Smoleńskiej

 

Dzisiaj w Polsce obchody rocznicy zamachu na samolot Prezydencki w Smoleńsku.

Wielu zabitych świadków po Smoleńsku – raczej ludzie nie umierają tak szybko i to seryjnie, rozwalony samolot w niewyobrażalne szczątki oraz nie oddanie wraku Polsce choć Holendrom po zestrzeleniu rakietą oddano do tygodnia.

Duże zniszczenia , za duże gdy samolot podchodził do lądowania, Rosjanie lutuję trumny przed rodzinami , szybki raport Millera gdzie nawet osoby z innych krajów mówią że powinno się zbadać dokładnie wrak samolotu i sugerują był zamach.

Wszystko wskazuje że był zamach a Polska była infiltrowana przez wywiad Rosyjski że udało im się włożyć bombę do samolotu i nikt jej nie odkrył.

Najciekawsze jest jednak też to że Donald Tusk awansuje szefa BORU po Smoleńsku gdzie ginie Prezydent i taka duża ilość osób. Gdyby każdy z was był szefem BORU chyba logiczne jest że wysyła swoich pracowników na lotnisku które nie jest lotniskiem cywilnym aby sprawdzili i byli podczas lądowania samolotu z Prezydentem Polski. Niestety Szef BORU tego nie zrobił i za to powinien być skazany do więzienia. Przez jego niedopilnowania obowiązków – albo ktoś mu kazał doszło do śmierci wielu ludzi, nawet jeśli nie było zamachu szef BOR ponosi odpowiedzialność . Wynika z tego że dalej każdy szef BOR może robić co chce i nie ma odpowiedzialności za ich pracę.

Zobacz co działo sie dzisiaj w Polsce.

Poniżej najnowszy film spowolniono co działo się w Smoleńsku kilka lat temu .

 

————————————————————–

——————————-

Konrad W

 

 

10 kwietnia 2017
Czytaj inne artykuły o Smoleńsku

1 komentarzy

Komentowanie jest wyłączone.