Zobacz, Juncker straszy, ukarzemy Londyn brutalnie

Zobacz, Juncker straszy, ukażemy Londyn brutalnie za opuszczenie UE

 

 EUROPEJSKI Eurokrata  Jean-Claude Juncker powiedział że będzie srogie karanie Wielkiej Brytanii by upewnić się, że żadne inne kraje nie będą chciały opuścić bloku.

Pan Juncker powiedział, że takie brutalne posunięcie zapewni przetrwanie UE.

Eurokrata również ostrzegł premier Theresa May, że nie będzie miała innego wyjścia, jak tylko zaakceptować wymagania UE tylko raz gdy rozmowy rozpoczną się w lecie.

Zapytany przez niemiecką gazetę Bild, czy jest zaniepokojony tym, że Brytania jest tylko pierwszym narodem, który chce wyjść z UE i będą inne. Juncker odpowiedział:

„Nie. Przykład Wielkiej Brytanii pozwoli wszystkim uświadomić sobie, że nie warto nas opuszczać „

Mr Juncker replied: “No. Britain’s example will make everyone realise that it’s not worth leaving.”

 

 

PODSUMOWANIE:

Na Europą znów zawitały ciemne chmury , czy inaczej ciemna strony mocy. Kraje w Europie nie mogą iść swoją drogą rozwoju gdyż albo są z Brukselą albo przeciwko niej. Nie ma tutaj demokracji ani normalnej chęci współpracy, opuszczasz musisz zostać ukarany.

Zobaczcie jak działa Imperator – Wielka Brytania chce dać gwarancje 3.6 miliona ludzi z większości biednych w Europy Wschodniej która w 70% zasuwa na zasiłkach na dzieci w zamian na 1.3 miliona Brytyjczyków w Europie a „łobuzy” nie chcą się zgodzić. Nie liczą się jak „komuniści” w ogóle z ludźmi. To samo jest w Moskwie i to samo w Pekinie.Pewna kasta Rządzi i tyle. Przykładem jest podatek jaki nałożyła Premier Szydło na sklepy wielkopowierzchniowe by dać Polaków większe dotacje na dzieci jak na zachodzie to Bruksela odrzuciła. Polacy mają zasuwać w Polsce za 300 Euro i nic więcej.  A że Polacy, Rumunii, Bułgarzy zaczynali strajkować ściągnięto ludzi z Bliskiego Wschodu aby zarobki nie poszły za dużo do góry.

Bruksela to grupa ludzi trzymająca władze „pod groźbami „. Jeśli jakiś kraj sprzeciwia się ich decyzjom albo grożą wykluczeniem z Schengen albo  karami pieniężnymi. Pełną władze gwarantują im stanowiska szefów UE, których namaszcza Berlin i nikt nie może się im przeciwstawić.

Mają tez swoje partie i ludzi w lokalnych krajowych parlamentach, które chronią ich interesy: w Polsce Platforma i Nowoczesna. Są za to sowicie nagradzani z Brukseli.

Premier May chciała się dogadać i w kwestii emigracji i handlu, jednak Junker, Merkel i Tusk chcą aby Brytania upadla ekonomicznie. Te dwa lata i dwa następne będą ciekawe i na wyspie i w Europie gdzie ruchy narodowościowe, które chcą odzyskać władzę swoich krajów ale będą tłumione przez Imperatora z Brukseli. Cesarstwo Rzymskie upadło, Rzesza III także jak i ZSSR gdzie w Moskwie decydowano czy będziesz płacić kartkami czy pieniędzmi teraz decyduje o wszystkim Bruksela.

Wielka Brytania to jedyny kraj który jest wstanie podjąć rękawice rzucone przez Tuska który mówił że będą jeść sól zamiast ciastko. My mieszkańcy w Wielkiej Brytanii możemy tylko ufać politykom z Parlamentu Brytyjskiego i Królowej – którzy to podjęli decyzję o wyjściu z UE. ( referendum było opinią ludzi ). Na razie Premier May podpisała szybko umowy handlowe z Turcją na 20 mld, Izraelem na 30 mld oraz z Australią, Nowo Zelandią i Indiami.

Za błędy Tuska i jego arogancję zapłacą też Polacy na wyspach, jeśli będziesz opuszczał wyspy nie miej pretensje do Brytyjczyków , chcieli dać gwarancje, podziękuj Donaldowi Tuskowi.

To będzie potrzebne

 Donald Tusk wyśmiewa Brytyjczyków i mówi ze będą jeść sól a nie ciastko. Warto zwrócić uwagę jak sala się śmieje, że ktoś będzie jadł sól a nie ciastko – to jest demokracja i miłość do drugiego człowieka. To „banda” ludzi, która chce zawładnąć wszystkim, ludzie muszą się im przeciwstawić na przyszłość swoich pokoleń.

 

Konrad W

20 marca 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka