Zobacz film, wypowiedzi Polaków w Anglii po Brexit

WIELKA BRYTANIA

Zobacz film wypowiedzili Polaków w Anglii po Brexit

TVP info wyświetliło film w którym wypowiadają się Polacy po Brexit.

Film był w telewizji 26 grudnia, oto jeszcze raz wypowiedzi Polaków z Wielkiej Brytanii oraz Konsula w Manchester

Jedna pani mówi – Brexit czy to koniec snu ?

Druga jakieś poczucie – oni nas tutaj nie chcą ?

 

Ile jest prawdy w tych wypowiedziach cóż każdy musi odpowiedzieć sobie sam.

Cały film jest nagrany w Manchester ale jest jednostronny że Brexit jest czymś złym jak i że jest strasznie , Polacy nie mają się co obawiać po Brexit, gwarancje dała sama Pani Premier UK.

Zobacz sam.

 

Jedna pani chyba troszkę przesadziła w swoim komentarzu że na Brexit głosowały tylko tzn. ” councile ” czyli Brytyjczycy którzy mieszkają w mieszkaniach z urzędu miasta. Niestety to nie prawda głosowało ponad 17.5 miliona ludzi. Brexit nie był tylko protestem przeciwko emigracji i Polaków ale protestem przeciwko polityce polityków Brukseli, która chciała : aby Brytania wpłacała 50 milionów dziennie opłaty, przyjmowała coraz więcej osób z Europy której miała dawać zasiłki na dzieci, szkolę darmową i służbę zdrowia . W zamian Tusk i Junker karali Brytanię nakładając jej limity na połowy ryb a wyspa otoczona jest wodą ( czemu limitów nie mają Niemcy na produkcję samochodów ) oraz lekceważyła wszystkie pomysły i reformy polityków z Wielkiej Brytanii które przedstawiali w Brukseli.

Gdy Cameron chciał ograniczyć jakoś emigrację Tusk straszył karami a jak teraz Merkel wprowadziła 5 letni okres oczekiwania na zasiłki Tusk nie mówi nic – tego brakowało w filmie.

Nie Polacy byli powodem Brexitu.

 

27 grudnia 2016