Zobacz co w Polsce czyli Awantura w Sejmie podczas głosowania.

POLSKA

Zobacz co w Polsce czyli Awantura w Sejmie podczas głosowania.

Jak widać na filmie opozycja w Polsce czy Platforma i Nowoczesna nie potrafi zrozumieć że PIS zaczął inaczej rządzić nic stara władza. W końcu dali Polakom dotacje na rodziny 500+, rusza mieszkanie + oraz pozamykali do więzień ludzi którzy okradali państwo. Prezydent Duda podpisał ustawę że lasów nie można sprzedawać co chciał zrobić Komorowski, będzie zmniejszona ilość lat pracy, podniesiono najniższą stawkę na godzinę oraz helikoptery dla Polskiego wojska nie będą budować Francuzi ale Polacy. Najlepsze jest to ze PiS chce repolonizowac Banki tzn wykupic udzialy na gieldzie bankow w Polsce ktore to Platforma sprzedala obcym.  Banki generuja olbrzymie zyski dlatego pomysl PiS jest dobry gdyz pieniadze z zysku zostana w budzecie kraju a nie zabiora obcy. Dzieki temu beda pieniadze na 500+ dla Polskich rodzin. 

Problem jest inny. Kto tym ludziom z PO i Nowoczesnej zmielił mózg że nie rozumieją że Rząd ma dbać o interes kraju Polskiego a nie Niemieckiego jak robiła to Platforma. Kto ich pozbawił myślenia, że Polacy wybrali inny Rząd i nie życzą sobie zamieszek w Sejmie. Tam trzeba lekarza do nich wysłać.

Komu należy na destabilizacji Polski ?

Jednak nie dają za wygraną i blokują sejm.

Oto kilka komentarzy :

D1 godzinę temu

w Polsce musi być dyktatura lub monarchia absolutna… nie da się inaczej ogarnąć narodu… w tzw pi..ę znów musimy dostać… jak za czasów kłócącej się szlachty i magnacji przed rozbiorami Polski… lewactwo zalało Europę i teraz PL… co się dzieje…

Piotr9 minut temu

Ale kwik powinni te kwiczace świnie popedzic do Brukseli tam jeszcze koryto pełne

 

Konrad W

Warto posłuchać – czyli Albo Polska będzie wasalem Niemiec albo będzie niezależna.

16 grudnia 2016
Czytaj inne artykuły w dziale Polska