Ziobro politykiem 2017 skuteczny polityk. Kandydat na Prezydenta Polski

Ziobro politykiem 2017 skuteczny polityk. Kandydat na Prezydenta Polski

 

W Polsce media Rządowe i Niezależna Sakiewicza na początku Nowego Roku wybrała polityków 2017 roku , reklamy Rządowe robią swoją i kształtują wydania gazet. Gazeta Polska zrobiła się taką gazetą „Michnika prawicy”, która prowadzi tylko jedną linię nie patrząc na Polskę i Polaków.

My jednak na spokojnie bez „płaszczenia ” się Polskim Politykom i pieniądzom Rządowym spróbujemy zastanowić się komu tak naprawdę należy się tytuł polityka roku 2017 dobrej zmiany.

Czy należy się panu Dudzie.

NIE –  pan Duda naobiecywał rozwiązać sprawy z osobami, które straciły na kursie franka, wstrzymał reformę sądów, usunął Szydło i Macierewicza oraz cały czas jeździ do Biskupów po opinię. Ponadto w BBN trzyma ludzi powiązanych ze starym systemem i Prezydentem Komorowskim a nawet Rosją. W Duda sumie nic nie zrobił przez cały 2017 rok jedynie skłócił ludzi, którzy chcieli dobrą zmianę w Polsce i głosowali na PIS.. Stracone 2 lata

Czy należy się panu Morawieckiemu.

Po pierwsze będąc Ministrem Finansów nic nie zrobił aby Polacy i więcej zarabiali, dalej w Polsce najniższa 350 euro na miesiąc gdzie na zachodzie 1200 euro, dalej łupie Polskie firmy wysokim ZUSEM. Wprowadził tylko dodatkową policję skarbową oraz powiększył biurokrację w finansach czyli każdą fakturę musisz wysyłać do urzędu skarbowego gdzie państwa tygrysy ekonomiczne skracają biurokrację w prowadzeniu firmy. Wdrapał się na stanowisko Premiera nie startując w wyborach, wyrzucił Szydło, która wygrała wybory zdobywając tysiące głosów, jest Premierem z nadania czyli jak w Moskwie i Chinach. Stracone 2 lata .

Pan Zbigniew Ziobro – polityk 2017 roku !!!

Jedyny Polski polityk który poważnie zmienia Polskę na dobre, oprócz Macierewicza ale on niestety już nie jest Ministrem.

Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro reformuje sądy, walczy z patologią Rządów Platformy Obywatelskiej czyli przestępcami, wyłudzeniami. Ponadto nie boi się aresztować ludzi powiązanych z władzą starego systemu, jest lojalnym politykiem co mówi to zrobi, miły opanowany , inteligenty i ambitny.  Idealny Polityk, dlatego zostaje wybrany politykiem 2017 roku przez Polonię w Wielkiej Brytanii. Jest też idealnym kandydatem na Prezydenta w następnych wyborach i będzie lojalny do polityków PISu , Polaków dobrej zmiany czyli będzie innym niż obecnie siedzący w Pałacu i na pewno nie będzie miał w BBN ludzi z powiązaniami z Rosji.

Startuj panie Ziobro na Prezydenta i nie patrz na Kaczyńskiego to ludzie głosują.

Ziobro z żoną powinien stanąć do wyborów na Prezydenta i wraz z Pisem pokonać Dudę który nie jest lojalnym politykiem swojej partii. Komorowski, Wałęsa i Kwaśniewski właśnie to mieli – Lojalność do swojej partii i ludzi.. Ziobro ma ukształtowany charakter , praktykę w Polityce, dobiera odpowiednie słowa – to będzie dobry Prezydent Polski i Polaków .

Oto Najlepszy Polityk 2017 roku. Nowy Kandydat na Prezydenta Polski  (photo onet)

Znalezione obrazy dla zapytania ziobro z żoną

Konrad W. photo głowne fakt.pl

 

 

27 stycznia 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Polska