Zgwałcił 6 latkę i 6 letniego chłopca, dostał trzy lata więzienia Lincoln

Zgwałcił 6 latkę i 6 letniego chłopca, dostał trzy lata więzienia Lincoln

 

Chłopak, który zgwałcił sześcioletnią dziewczynkę, gdy miał 11 lat, teraz po 4 latach już został skazany na trzy lata więzienia.

Zachary Selby, który ma teraz 23 lata, zgwałcił sześcioletniego chłopca .

Powiedział swoim ofiarom, aby nikomu nie mówili, co im zrobił, i zaprzeczył wszystkim zarzutom przeciwko niemu w Lincoln Crown Court.

Jednak po tym, jak w końcu zdobyli się na odwagę i opowiedziweć swoją historię przed Sądem, został uznany winnym oskarżeń przeciwko niemu.

Został skazany na trzy lata więzienia ze względu na wytyczne, które mówią, że sędziowie muszą brać pod uwagę fakt, że był także młodym, gdy przeprowadzał gwałt.

 

Gareth Evans QC nakazał, aby został wpisany do rejestru sprawców przestępstw seksualnych. Opisał Selby’ego jako bardzo niedojrzałego i powiedział mu:

„Bawiłeś się z dziećmi, które były prawie w połowie twojego wieku i bawiłeś się dziecinnymi grami. Nadal nie jesteś w pełni dojrzały. – Ale wiedziałeś, że to, co robisz, było złe i kazałeś każdej ze swoich ofiar, żeby nikomu o tym nie mówić.

„Do niedawna nie było żadnych skrupułów z twojej strony. Okłamałeś ławę przysięgłych i dopiero teraz przyznałeś się, że jesteś odpowiedzialny za to, co się wydarzyło. „Jedynym wyrokiem, który można przekazać tobie, jest natychmiastowe orzeczenie pozbawienia wolności.”

Grace Hale, w łagodzeniu, powiedziała, że ​​Selby miał tylko 11 lat, kiedy popełnił pierwsze przestępstwa. Powiedziała sądowi, że od czasu skazania Selby przyznał się do kuratora sądowego, że był odpowiedzialny za gwałty.

A man who raped a six-year-old girl when he was just 11 has been jailed for three years. Zachary Selby, who is now 23, then went on to rape a six-year-old boy four years later. He told his victims not to tell anyone what he had done to them and denied all allegations against him at Lincoln Crown Court.

Konrad W


/

3 października 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Crime

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *