Zamordowała córki, ponieważ przeszkadzały w pracy seksualnej.Birmingham

Zamordowała córki, ponieważ przeszkadzały w pracy seksualnej.Birmingham

 

Mama zabił swoje dwie córki, ponieważ „przeszkodziły” jej w pracy seksualnej, usłyszał sąd.

23-letnia Louise Porton jest oskarżona o zabicie trzyletniej Lexi Draper i 16-miesięcznej Scarlette Vaughan, uniemożliwiając im oddychanie.

Dziewczęta stały się dla niej „ciężarem” i „przeszkodziły jej w robieniu tego, co chciała” – co obejmowało oferowanie spotkania mężczyzn na seks w zamian za pieniądze, prokurator przekazał ławie przysięgłych.

”Lexi jedna z córek została znaleziona martwa w domu we wczesnych godzinach rannych.

Jej młodsza siostra Scarlett zmarła po zachorowaniu i została przewieziona do szpitala 18 dni później ..

Prokurator oskarżył kobiete o dwa zarzuty zabójstwa w Sądzie Koronnym w Birmingham.

Sędziom powiedziano, że obie dziewczynki zmarły w wyniku „obturacji dróg oddechowych” po tym, jak ktoś „celowo ingerował w ich oddychanie”.

Stwierdzono, że Louise Porton „zwyczajowo” pozostawiała dzieci same i robiła „cokolwiek by nie mogła mieć je przy sobie .

Oliver Saxby QC, prokurator, powiedział:

„Bez wątpienia bycie młodą matką dwójki małych dzieci będzie stanowiło ogromny ciężar dla matki; i bez wątpienia potrzebowała czasu dla siebie. „Jednak w kontekście tego, co miało się później wydarzyć – dwóch niewyjaśnionych zgonów zgodnych z celową obturacją dróg oddechowych – trudno nie wyciągnąć wniosku, że dla oskarżonego czasami jej dwoje dzieci przeszkadzało w tym co robiła .

Prokurator powiedział, że sprawdzenie zapisów telefonicznych Louise  Portona ujawniło że  można umrzeć, jeśli został zablokowany nos i przymusowo zamknięte usta taśmą. Lekarze nie mogli znaleźć żadnego „naturalnego” powodu, dla którego dwie córki umarły. „A w przypadku każdego z nich objawy są zgodne z„ celową niedrożnością dróg oddechowych ”.

„Przytłaczająca konkluzja jest taka, że Lexi i Scarlett zginęły, ponieważ ktoś celowo ingerował w ich oddech.

Oto kobieta i dzieci

Konrad W

 

5 lipca 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Birmingham