Zamach Smoleński i wybuch samolotu- Najnowsze Video

Polska

Smoleńsk

Polska to kraj ale ma niesamowitą historię.

Gdy rządzili Polską królowie była silna i potężna gdy tylko zaczęła Rządzisz szlachta doszło do 3 rozbiorów Polski. Polska miała I wojnę światową i II wojnę światową oraz komuniści rosyjscy stworzyli protektorat nad Polską przez co Polacy kupowali jedzenie na kartki. W tym wszystkim zginęło miliony Polaków , całe rodziny zostały zamordowane, zniszczono kraj doszczętnie przez Niemców i Rosjan. Gdy w końcu okazało się ZSRR padł i Polska może czuć się demokratyczna i budować swoje bezpieczeństwo oraz bogactwo doszło do zdarzenia w którym normalnym kraju się nie zdarza.

Ginie Prezydent oraz 96 ludzi a co najciekawsze w samolocie w których dużo wskazuje na to, że doszło do zamachu. Polska jako kraj należący do NATO może skorzystać z pomocy NATO i innych krajów, amerykańskich satelit , wywiadu i co się okazuję – były szef Polski Donald Tusk oddaje śledztwo Rosjanom.

Nie trzeba oglądać filmów sensacyjnych ani kończyć żadnych studiów aby zadać te oto pytania :

1. Dlaczego na lotnisku nie było Polskich oficerów BOR no przecież lądował tam Prezydencki samolot- za to ponowi odpowiedzialność szef Boru.

2. Dlaczego jeśli doszło do wybuchu komuś udało się włożyć bomby,czy samolot był sprawdzany ?

3. Zadać należny pytanie dlaczego kontrwywiad nie wykrył organizowanego zamachu ? – teraz znamy małą poszlakę – okazuje się że zgłosiła się osoba do Ambasady w Rosji która chciała powiedzieć coś na ten temat ale jakoś Rząd Polski przekazali ich Rosjanom.

4. Dlaczego samolot rozleciał się na takie małe części ?

5. Więc jak krajem 38 milionowym zarządzał Premier Donald Tusk  że to wszystko miało miejsce ?

To nie jest zabawa – czegoś takiego nie ma ani w Anglii, ani w USA ani we Francji, ani w Egipcie czy Nigerii czy nawet w Salwadorze aby ktoś dokonał takiej masakry na ludziach, których maja ochraniać służby państwowe.

Oto zdjęcie jak wygląda samolot który upada na drzewa a oto film i szczątki samolotu tylko po wybuchu bomby.

samo

 

Zaczynają wychodzić coraz nowsze informacje że Rząd Polski odrzucił pomoc prowadzenia śledztwa z Europy, zatajano zdjęcia satelitarne od USA,  oraz  i co ciekawe szczątki holenderskiego samolotu, który został zestrzelony przez Rosjan już dawno są w rękach holendrów Polskie szczątki dalej czyści woda i powietrze aby zmazać wszystkie ślady.

Zamach Smoleński należy rozpatrywać pod innym kątem też , pokazuje to iż ktoś potrafił wejść w struktury państwa Polskiego, dokonać zamachu a później czuć się bezkarnie wiedząc ze nie będzie dokładnego śledztwa. Tragedia pokazuje tez że jeśli chcesz być politykiem i chcesz Rządzić krajem musisz być bardzo dopowiedzianym człowiekiem bo odpowiadasz za życie ludzi i całego kraju. Więc czy sprawiedliwość dosięgnie tych co zawinili jeszcze tutaj na ziemi ?

 

Zamach Smoleński

Podobne artykuły

http://polskie-echo.com/smolensk-rocznica-to-byl-zamach-zdjecia-sojusznikow/

 

 

 

 

2.

17 maja 2016

3 komentarzy
  1. dlaczego nikt nie wspomina o nagłej aktywnosci mosadu przed wylotem z okęcia na okęciu i dlaczego wsztstkie nagrania z tamtejsych kamer tez znikneły. podobnie by ło przy ataku na wtc niezwykla aktywnosc mosadu. tam juz wiadomo ze byla to wewnetrzna robota a nie zaden bin laden, kiedy u nas przejrza i przyjma ze była to wewnetrzna robota a nie putin.

  2. Cudny bełkot, nie zawiedliście, jak zawsze <3 Szalona interpunkcja, strumień świadomości, składnię i stylistykę też szlachta rozebrała, a ortografia słaba jak ten kontrwywiad, co zamachu nie wykrył. A tak serio, ktokolwiek to czyta przed publikacją? Wstyd!

Komentowanie jest wyłączone.