Zamach Smoleński – bombę załadowali Polacy 9 kwietnia 2010

 

POLSKA

Coraz ciekawsze informacje dochodzą z Polski na temat Zamachu Smoleńskiego.

Posłuchaj rozmowy w telewizji gdzie Stefan Józef Hambura dotarł do dokumentów, które otwierają nowe światło na organizację wylotu samolotu do Smoleńska.

Absolwent Wydziału Prawa na Uniwersytecie im. Fryderyka Wilhelma II w Bonn. W kwietniu 2010 został pełnomocnikiem Andrzeja Melaka  i Janusza Walentynowicza (syna Anny Walentynowicz) – rodzin ofiar w Smoleńsku. W lipcu 2010 złożył doniesienie do warszawskiej prokuratury, w związku z podejrzeniem działania przez Donalda Tuska i pełniącego obowiązki prezydenta Bronisława Komorowskiego na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej poprzez rezygnację ze wspólnego polsko-rosyjskiego śledztwa w sprawie przyczyn smoleńskiej katastrofy.

Co mówi na filmie.

Dzień przed wylotem do Smoleńska. 9 kwietnia na pokład Samolotu, który miał lecieć do Smoleńska zapakowano aż tonę rzeczy technicznych. Co ciekawe – służby bezpieczeństwa nie wiedziały i nie sprawdziły co załadowano do Samolotu w którym miał lecieć Prezydent i 96 osób najważniejsze osoby w państwie.

Szef BOR odpowiada więc już za dwa czyny : – brak oficerów Boru na lotnisku w Smoleńsku oraz skandaliczna praca w przygotowaniu wizyty gdyż nikt nic nie kontrolował. Pytanie dlaczego i kto zmusił oficerów BOR do tak złej pracy ?

Jeśli załadowano bombę jeden dzień przed odlotem musieli pomagać w tym Polacy. Gdy samolot wrócił z naprawy z Rosji mógł być kilka razy sprawdzany więc prawdopodobieństwo wykrycia bomby wzrastało dlatego też  teza Stefana Hambury ma jakieś podstawy.

Poniżej ciekawe zdjęcie ze smoleńska i dziura w głowie oficera BOR lecącego w samolocie – jakby ktoś strzelał.

glowa

Uwaga – ktoś skasował nagranie z youtube które podesłał nam mecenas Hambura !!!!  – jego teza ma podstawy. Kto pakował tonę rzeczy do samolotu, kto jest sprawdzał ? Może tam śledztwo powinno być też prowadzone.

Konrad W

Oto nagranie posłuchaj co mówi Stefan Hambura

 

  Inny Artykuły: http://polskie-echo.com/zamach-smolenski-raport-bnd-kto-zlecil-morderstwo-96-osob/

31 października 2016
Czytaj inne artykuły o Smoleńsku

2 komentarzy

Komentowanie jest wyłączone.