Zakaz wychodzenia z domu w UK . 4 powody kiedy możesz

Zakaz wychodzenia z domu w UK . 4 powody kiedy możesz

 

BORIS JOHNSON przedstawił tylko cztery powody, dla których Brytyjczycy będą mogli opuścić dom, gdy przez trzy tygodnie podjął decyzję o zablokowaniu Wielkiej Brytanii w desperackiej próbie walki z przyśpieszeniem epidemii koronawirusa.
 
Premier wygłosił opóźnione przemówienie do narodu tego wieczoru, w którym nakazuje Brytyjczykom „musisz zostać w domu”. Ostrzegł, że policja Johnson będzie mogła ukarać tych, którzy nie przestrzegają nowych zasad, a oficerowie będą mogli rozproszyć zgromadzenia. Zamknięte zostaną również wszystkie sklepy sprzedające „towary nieistotne”, a także inne pomieszczenia, w tym biblioteki, place zabaw, siłownie na wolnym powietrzu i miejsca kultu. Premier powiedział: „Chociaż ogromna liczba jest zgodna – i dziękuję wszystkim – nadszedł czas, abyśmy wszyscy zrobili więcej.

Od dzisiejszego wieczoru muszę przekazać Brytyjczykom bardzo prostą instrukcję – musisz pozostać w domu – ponieważ najważniejsze, co musimy zrobić, to powstrzymać rozprzestrzenianie się choroby między domami

Boris Johnson

 

Dodał: „Dlatego ludzie będą mogli opuścić dom tylko w następujących bardzo ograniczonych celach:

„Kupowanie podstawowych potrzeb, tak rzadko, jak to możliwe, jednej formy ćwiczeń dziennie – na przykład biegu, spaceru lub roweru – samodzielnie lub z członkami gospodarstwa domowego; wszelkich potrzeb medycznych, zapewnienia opieki lub pomocy osobom bezbronnym; oraz podróż do pracy iz pracy, ale tylko tam, gdzie jest to absolutnie konieczne i nie można tego zrobić z domu.

 

 

Konrad W

23 marca 2020

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *