Zabójcy 96 Polaków zhakowali Biały Dom. Słabość informatyków w USA

Zabójcy 96 Polaków w Smoleńsku zhakowali Biały Dom. Słabość informatyków w USA

 

Ale się boją ale kto ? Odpowiedz jest bardzo prosto – zabójcy 96 Polaków w Smoleńsku. Co się stało.

Polacy nazbierali aż 40 000 podpisów aby śledztwo przeprowadziło USA. PIS bawi się od 3 lat, Platforma robiła swoje ale nie widać zabójców. Dlatego Polacy zbierali podpisy o śledztwo przez USA. Petycja była złożona w Białym Domu gdzie ludzie składali podpisy.Trzeba było nazbierać 100 000 podpisów , Polacy mieli już 40 000.

Wczoraj ktoś włamał się do Białego Domu i zniszczył petycję.

Co to oznacza że zabójcy dalej chodzą na wolności być może w Polce i boją się śledztwa przez USA.

 

Niesamowite – aby włamać się do Białego Domu aby właśnie skasować petycję POLAKÓW o śledztwo na temat Smoleńska !!! – to jak film sensacyjny.

Jeśli ktoś włamuje się do Białego Domu aby skasować petycję gdzie Polacy zbierają podpisy na temat śmierci w Smoleńsku 96 osób to znaczy że…. zamach Smoleński zrobiły grube ryby w Europie i teraz „trzepią portkami” atakując Biały Dom aby nie było śledztwa przez USA.

Zabójstwo 96 ludzi to nie małe zabójstwo, ponadto zabito w 20 wieku Prezydenta i wielu Ministrów dlatego Polacy chcą winnych , niestety Duda i Morawiecki wyrzucili z Rządu Ministra Macierewicza który jako Minister Obrony Narodowej w Polsce miał duże uprawnienia. Gra Dudy i Morawieckiego też daje dużo do myślenia.

Tak wyglądała petycja.

Co ciekawe PISOWSKIE Media czyli Sakiewicz nie podaje Polakom że skasowano taką petycję a to pokazuje że – nawet w prawicowych media jest przyzwolenie „aby nie szukać głęboko” kto zamordował 96 osób.

Duda i Morawiecki dzielą teraz w Warszawie pieniądze na dotacje dla mediów, dlatego media Sakiewicza i inne prawicowe nie piszą Polakom o skasowanej petycji jak i nie namawiali do zbieranie podpisów w Białym Domu… to pokazuje „zakłamanie” tych ludzi i mediów niby narodowych.

Zobacz nagranie, panowie mówią o włamaniu do Białego DOMU i skasowanej Polskiej petycji….jak widać zabójcy Kaczyńskiego i 96 osób chodzą na wolności wciąż…

Kliknij na film.

 

Całość nagrania z innymi wątkami znajdziesz na linku telewizji.

www.youtube.com/watch?v=H87fTcaeMSA

Konrad W.

Jest dowód że osoba przeżyła w Smoleńsku.

24 kwietnia 2018
Czytaj inne artykuły o Smoleńsku

2 komentarzy
  1. Jest to inicjatywa Ruchu 11 Listopada (Marian Kowalski, Pastor Paweł Chojecki, Andrzej Turczyn)

Komentowanie jest wyłączone.