Zabili sąsiadkę bo przebiła im piłkę nożną.Leicester

 

Zabili sąsiadkę bo przebiła im piłkę nożną.Leicester

 

Sąsiad kto to jest, czy znasz go dobrze ?

Para pokłóciła się z Kelly Machin, po tym, jak kobieta przebiła piłkę, zanim wyrzuciła ją z powrotem na podwórko oskarżonych w Waldwick Close, Leicester .

Natalie Bollen, 28 lat, jej 48-letni ojciec William Jelly, poszli więc do jej domu i zaatakowali 34-latkę, zostawiając ją z urazem żeber i pleców.

Po ataku 23 sierpnia ubiegłego roku Machin przebywała w szpitalu, a następnie została wypisana, powiedziała policja w Leicestershire.

 

Jednak 2 tygodnie później została znaleziona martwa na kanapie przez zaniepokojonego przyjaciela. Powodem śmierci był krwotok wewnętrzny.

Bollen z Waldwick Close i Jelly z Impey Close, w Leicester, zostali skazani za zabójstwo po 10-dniowym procesie w sądzie w Leicester.

Starszy inspektor Martin Smalley z wydziału Zadań Specjalnych East Midlands powiedział: „Pozornie drobne incydent doprowadził do utraty życia.

„Działania pozwanych w tym dniu były niepotrzebne i zaatakowali oni Kelly bez względu na konsekwencje. „Teraz stają przed długim wyrokiem więzienia, a dwie rodziny zostały zniszczone.”

Tata i córka zostali skazani na siedem lat za zabicie człowieka przez kłótnię wywołaną piłką nożną kopniętą za płot ofiary.

Katarzyna Cz/photodailyrecord

21 czerwca 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Crime