Zabił 19 letnią żone patelnią, nie chciała zmienić zamieszkania. Hull

Zabił 19 letnią żone patelnią, nie chciała zmienić miejsca mieszkania. Hull

 

Taksówkarz Mohammad Qoraishi zabija żonę na śmierć, ponieważ odmówiła przeniesienia się do Hull

Mohammad Qoraishi zabił swoją żonę, w Boże Narodzenie 2018 roku, kiedy uderzył ją w głowę patelnią 38 razy nożem uderzył w twarz w klatkę piersiową i uda, a na końcu ją udusił.

27-letni Qoraishi pracował jako  taksówkarz w Hull i, zanim w listopadzie przeniósł się do Maidstone, by być ze swoją nową żoną, która miała 19 lat.

W ubiegłym tygodniu sąd koronny w Maidstone dowiedział się, że małżeństwo miało zorganizowane małżeństwo w Afganistanie w sierpniu ubiegłego roku.

Byli kuzynami ze strony ojca i dorastali razem w tym samym domu w swoim ojczystym kraju, donosi Kent Live, ale w ciągu kilku tygodni od ślubu między Qoraishi i jego teściem Gulwali Quriashi pojawiły się napięcia.

Qoraishi, który przyjechał do Anglii sam z Afganistanu w 2007 roku i mieszkał i miał pracę w Hull, chciał, aby jego nowa panna młoda dołączyła do niego. Jednak jej rodzina nalegała, by przyjechał do Maidstone.

Qoraishi przeprowadził się z Hull do Maidstone w listopadzie, taksówkarz powiedział, że 25 grudnia stracił panowanie nad sobą, gdy Parwin gotowała jajka w kuchni swojego mieszkania.

„Oskarżony uciekł  swoim Audi A3, a następnie został aresztowany w okolicach Dover zamierzając spróbować opuścić kraj, nie doceniając tego, że  był to dzień Bożego Narodzenia, port w Dover był zamknięty. „

Miejscowość Madison znajduje sie koło Londynu, Hull to północna Anglia.

Taksówkarz został uwięziony w tym tygodniu na 16 lat po dźgnięciu nożem i uduszeniu 19 letniej żony, ponieważ odmówiła przeniesienia się do Hull.

 

Konrad W

 

13 czerwca 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Crime