Za rok koniec wolności Rządu PIS i Polski – Junker chce Superpaństwa

Wielka Brytania

Polska

Superpaństwo juz za 9 miesięcy

Prasa Brytyjska już pisze – Junker, Tusk i Merkel chcą super państwa w Europie i skończyć z narodowymi państwami.

 

Po spotkaniu w Bratysławie , wiemy jedno Junker , Tusk i Merkel chcą Superpaństwa. Ma ono powstać  w 12-miesięcznym harmonogramie UE.

Jean-Claude Juncker zaprezentował pięć punktów planu działania mającego zmienić Unię Europejską wolnych narodów w Super Państwo Europy.

 Szef Brukseli popiera utworzenie unijnego wojska, straży przybrzeżnej i połączenie gospodarek strefy euro. Bruksela chce wszystkie reformy przeprowadzić w czerwcu przyszłego roku, czyli wcześniej kiedy Wielka Brytania opuści blok Unijny. Ma to być straszak na zakusy wyjścia innych krajów ze strefy państw należących pod sfere wpływów Niemiec i Francji oraz Luksemburga. ( to taki mały kraj w którym ludzie nic nie produkują a żyją z bankowości ).

Wśród wszystkich tych planów ma zostać utworzony ogromny program pomocy zagranicznej dla północnej i środkowej Afryki – do 75 mld euro w celu pobudzenia gospodarek krajów Afryki. Szykować się na mniejsze dotacje Unijne dla Polski jak i nadchodzi czas na wpłatę większych sum z krajów członkowskich.

Ale chyba najbardziej kontrowersyjna deklaracją jest to , że Bruksela jest obecnie na etapie budowy własnych sił zbrojnych konkurencyjny wobec NATO.

Bruksela chce aby armia UE została stworzona już do czerwca przyszłego roku a ma służyć do sytuacji kryzysowych między innymi zmiażdżyć anty unijne protesty.

Plany które przedstawił Juncker, przyciągają wiele krytyki i naruszaja suwerennośc państw członkowskich.

 O co chodzi…..

Jeśli rewelacje gazety są prawdziwe , Bruksela spieszy się aby jak najszybciej przejąć kraje Europy wschodniej

Będzie to też swoisty nacisk Brukseli na Rząd Prawa i Sprawiedliwości, które naprawia Polskę po tragicznych Rządach Platformy Obywatelskiej . Tusk będzie naciskach na wdrożenia tego planu . Większa kontrola Brukseli nad państwami doprowadzi, że Rządy Konserwatywne lub Narodowościowe w Polsce i w krajach Europy będą miały zawiązane ręce.

Jednym słowem – pętla się zaciska nad słabymi krajami w Europie. Kończy sie wolność narodowa krajów, ich tradycję, waluty , pokolenia które spędziły życie w wojsku, armii czy w kościele. Także Bruksela będzie decydowała kto ma być twoim sąsiadem za płotu czyli emigracja z krajów arabskich.

Kaganiec zostanie nałożony i to w chwili kiedy Rząd PIS chce rozliczać polityków Platformy za Smoleńsk oraz Afere Amber Gold. W tych dwóch aferach głównymi oskarżycielami są właśnie politycy platformy obywatelskiej. W chwili kiedy Bruksela doprowadzi do tego iż podatki państwa będą dzieliły komisarze Brukselscy praktycznie przy władzy będą mogły zostać tylko partię które sympatyzują się z Brukseli.

Wyjaśnimy to tak….

Wiele Polskich rodzin ma tradycje pracy w Straży Granicznej, w Policji jednak aby iść do tej  pracy będą musieli czekać na wolne etaty, które będzie dawać Bruksela, więc mogą ją dostać osoby z Niemiec lub innego kraju w Europie a Polaków wyśle się do pracy do fabryki albo do szczypiorku.

Drugi przypadek to likwidacja Polskiej Armii gdyż będzie Armia Europejska. Ale zaraz co z fabrykami Polskimi produkującymi technologie i Polakami którzy tam pracują. Cóż pójdą do zamknięcia, gdyż stocznie mają Niemcy i Francja jak i fabryki do budowy helikopterów, czołgów  i innego wyposażenia do Armii .To też będą produkować Niemcy. Obecnie Niemcy mają nadprodukcję sprzętu wojennego ale nie mają zbytu gdyż nie mogą budować swojej Armii ze względu na limity jakie narzucono im po II wojnie światowej. Gdzie więc pójdą Polacy do pracy, gdy zostaną zamknięte fabryki sprzętu wojskowego w Polsce –  cóż sadzić szczypiorek u bauera albo fabryka części samochodowych.

Trzeci przypadek dotyczy wolności Rządów .

Kiedy Rządzić w Polsce  będzie np. PO lub inna partia, która robi wszystko co chce Bruksela dostanie pieniądze z podatków na inwestycje w Polsce. ( podatki z krajów mają iść bezpośrednio do Brukseli ). Ale gdy wygra znów PIS czy w innych krajach partie Narodowościowe pieniądze na inwestycje im Bruksela nie da, aby ludzie którzy głosowali na taka partie po prostu się na niej zawiedli.

Jednym słowem nie będzie już demokracji, wolnych narodów oraz społeczeństwa będzie jedno Państwo ale w nim będą decydować tylko 2-3 ludzi niewybieralnych i nie odwołalnych.

Wniosek nasówa się sam:

Bruksela chce za wszelką cenę uzyskać całkowitą kontrole nad państwami Europy gdzie dominującą rolę będą miały Niemcy i Francja. Rząd Prawa i Sprawiedliwości nie może dać się wplątać z wojnę z Brukselą gdyż na to tylko czeka opozycja w Polsce, której sondaże są znikome czyli Platforma i Nowoczesna. Wielu Polaków pracuje w Europie i wojna z Brukselą zamyka Schengen czyli granice dla Polaków.

Więc co ma robić Rząd PISU.

Reformować kraj, rozliczać Smoleńsk oraz Amber Gold  aby wygrać drugie wybory już za 3 lata. Pytanie czy dalej popierać Donalda Tuska na druga reelekcje Prezydenta UE. Oczywiście iż nie, pokazal to – już nie chodzi o Brexit ale podczas głosowania nad rezolucją przeciwko Polsce w Parlamencie Europejskim czyli bezwzględność oraz braku bezstronności czego oczekują się od szefa Unii – szefa wszystkich krajów Unijnych.

Nad Przyszłością wolności krajów, ludzi, rządów , wyznania , wydatków krajowych, krajowych emerytur, nadchodzą czarne chmury…..a w chwili, kiedy Bruksela będzie miała wszystko będą mogły skutecznie Rządzić w krajach tworzących Unie tylko te partie, które tworzą Ludową Partie w Parlamencie Europejskim. Inne kraje będą miały zamkniętą drogę do skutecznego Rządzenia. Głosy w Parlamencie Europejskim Niemiec i Francji nikt nie może przegłosować. 

Jak daleko zajdą apetyty Brukseli – pewno dalej: nauka dzieci w szkole będzie taka jaką zażyczy sobie Bruksela, jeść będziesz takie jedzenie ( niekoniecznie zdrowie ) jakie będzie chciała Bruksela , szczepienia dzieci, używanie lekarstw jak i z jakiego kraju będzie twój sąsiad ogrodu, będziemy się uczyć nowego hymnu, może nawet czego uczyć w religii dzieci a nawet ile mieć dzieci. Lasy Polskie cóż, ktoś je już chciał sprzedaż kiedyś będą Brukseli.

Najwięcej ma do straty niestety Polski kościół czyli „szkielet Polski”,  który uczy twoich dzieci wspaniałych nauk i przykazań jak zostać dobrym człowiekiem. Jeśli za kilkanaście lat Bruksela będzie decydowała o wszystkich wydatkach podporządkowanych Rządów Europy, może się okazać że Polski kościół nie dostanie dotacji a dostanie je jakiś inny kościół w Europie.

Przyszłość….

Dużo wskazuje na to, że Niemcy rękami Francji i Tuska będą budować superpaństwo. Aż do czasu kiedy do gry nie włączą się Brytyjczycy i Stany Zjednoczone. Kiedyś z historii to widzieliśmy już nieraz. Teraz znów Niemcy w białych rękawiczkach chcą decydować o losie wszystkich krajów Europy, niestety bez demokracji i wyboru krajów. Jak długo potrwa dominacja Niemiec , kiedy interesy Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych zostaną zagrożone przez chęć dominacji Niemiec . Należy pamiętać że tylko jeden kraj w Europie czyli Wielka Brytania jest wstanie przeciwstawić się bronią atomową zapędom Rosji i tylko ona ze Stanami Zjednoczonymi gwarantuje brak wojny w Europie. Żaden inny kraj .

merkel

Na zakończenie….

Kiedyś podczas spotkania przed referendalnego o Brexit,  David Cameron powiedział, że chce aby Brytania była w Unii Europejskiej bo to gwarantuje brak wojny w Europie, Anglia skutecznie w Parlamencie Europejskim wetowała zakusy dominacji Niemiec. Teraz po Brexit, Niemcy i Francja mają drogę otwartą a słabe kraje jak Polska, Węgry, Słowacja , Rumunia itd nie mogą nic zrobić….Może więc dlatego Tusk nie przyłożył się do negocjacji z Davidem Cameron i nie dał mu odpowiedniej dobrej oferty aby Brytania została w Unii.

Wszystko to chce zrobić Bruksela SZYBKO –  aby mieć możliwość „zbicia” Brytanii za to że wyswobodziła się ze szponów Brukseli oraz mieć możliwość większego nacisku na Politykę Prawa i Sprawiedliwości, który nie może dać się wyprowadzić w pole i naraz stać się anty-Unijny bo na to czeka opozycja czyli Platforma Obywatelska. Jej sondaże są tragiczne a Rządy PIS bardzo dobre które jeszcze się poprawią jeśli komisje skażą winnych Smoleńska jak i afery Amber Gold gdzie tysiące Polaków straciło swoje oszczędności życia.

Idea Europy otwartej był wspaniałym pomysłem jeśli chodzi o handel, podróże i wymianę kulturalną, niestety idea ta została zmieciona przez politykę i chęć dominacji silniejszych nad słabszymi. Wielu Polaków na emigracji w Europie nie interesuje się Polską, mówią nie dotyczy mnie to, świadczy o tym minimalna ilość Polaków chodzących do wyborów np. podczas ostatnich wyborów na wyspach poszło 50 tysięcy Polaków a mieszka ponad milion , podobnie w innych krajach Europy. Ale to błędne myślenie ponieważ kiedy dojdzie do kryzysu lub mieszkańcy będą mieli dość Emigrantów z UE , dostaniesz kartkę do wyjazdu nawet jak jesteś 10 lat .Tylko jeden kraj daje ci możliwość życia do śmierci to kraj Polska dlatego powinno wszystkim zależeć aby była mocarstwem ekonomicznym jak i militarnym.

Pierwszymi Polakami na emigracji, którzy docenią co to jest ojczyzna będzie Polonia w Wielkiej Brytanii. Wszyscy myślą, że będzie jak  jest, nie interesują się Polską, oni myślą że Donald Tusk ich uratuje.. Niestety nie.

Wielka Brytania głosując na Brexit zaryzykowała istnienie ekonomiczne kraju wychodząc z bloku 27 krajów wolnego handlu, a zrobili to dlatego, że mają za dużo emigrantów którzy obciążają służbę zdrowia i wydatki państwowe na zasiłki. Gdy wyjdzie Brytania z UE , ” przesieje ” emigrantów i część Polaków, Rumunów, Bułgarów , Słowaków, Litwinów będzie musiała wrócić do swoich krajów. 

Ludzie nie rozumieją jeszcze jednej rzeczy, Bruksela już dawno ma na ” smyczy ”  wszystkie kraje Europy Wschodniej , Polskę też i to bardzo króciutko, w przypadku stawiania się żądaniom Merkel, Tuska lub Junkera czyli braku ich akceptacji wystarczy, że zawieszą Polskę w Schengen i Polacy nie będą mogli pracować w Unii Europejskiej. Powrót takiej ilości Polaków do kraju to koniec Rządów danej Partii. Niestety „pasek Brukselski ” będzie się zaciskał i nikt nic nie zrobi. ….

Dla Rządu PIS jest tylko jedna rada , musi rozliczyć polityków Platformy jeśli tego nie zrobi a wrócą za 3 lata do władzy oni, rozliczą polityków PIS , przecież mówią Prezydent Duda i Premier pod Trybunał Stanu a że nie ma w tym żartów pokazali głosując w Parlamencie Europejskim za rezolucją przeciwko Polsce, niestety Bruksela gra w te same skrzypce.

Tak czy inaczej nad Europą , wolnością i demokracją  nadciągają „ciemne chmury ” a Brytyjska prasa pisze – za 9 miesięcy powstanie Superpaństwo. To dobrze, gdyż Anglicy będą się bacznie przyglądać co wyprawia Bruksela i obawiać się dominacji Niemiec. Tylko oni i USA będą mogły kiedyś w przyszłości pomóc krajom Europy oswobodzić się, kiedy Bruksela zdominuje wszystkie narody Europy i będzie chciała jeszcze , jeszcze więcej a nie widać ich żądaniom końca. Partie lewackie w Europie np. Platforma Obywatelska zacierają ręce bo albo Rząd  PiSu w Warszawie pójdzie na wojnę z Brukselą, co da im  pretekst do ataku na PiS albo Bruksela odbierze najważniejsze instrumenty krajom Unijnym do Rządzenia krajem albo będzie jak na zdjęciu poniżej

 

kary

Jest jeszcze jedna opcja jak mówi David Cameron przed referendum na spotkaniu że dojdzie do kolejnej wojny tym razem domowej. ( a może osoby, które ściągły sobie Niemcy w większości silne chłopy to przyszła Armia zaciężna która ma chronić ich kraj i tłumić powstania ). Europa w roku 2016 jest na rozdrożu bez demokracji i wolności, kiedyś protektorat nad krajami był Moskwie teraz będzie w Brukseli…..

tutyl

Przed Brexitem też nam wyśmiano po tym artykule.

http://polskie-echo.com/wysmiali-tuska-w-anglii-bedzie-brexit-i-to-wina-tuska-i-junckera/

Konrad W

16 września 2016
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka

11 komentarzy
  1. Połowa artykułu ciekawa i szokująca, ale dalej widać uwielbienie PiS-u i USA.

    „Należy pamiętać że tylko jeden kraj w Europie czyli Wielka Brytania jest wstanie przeciwstawić się bronią atomową zapędom Rosji i tylko ona ze Stanami Zjednoczonymi gwarantuje brak wojny w Europie. Żaden inny kraj.”

    Błąd, w żadne wojny NIE WOLNO nam się pakować bo zginiemy. Praktycznie nie mamy armii. Powoli wszystko zaczyna mi przypominać powtórkę z II Wojny Światowej. Mam nadzieję, że uda się w porę nad tym zapanować w Polsce, bo reszta niech się bije.

  2. wywalic z uni ta porabana bruksele, francje, niemcy i po sprawie, tylko te kretyny wszystko niszcza i w ogole 🙂

  3. Też uważam że ci muzulmanscy emigranci to armia przyszłej Rzeszy budowanej przez Panią makrele

  4. Treść bardzo ciekawa, ale – „Wniosek nasówa się sam:” – Słabo wygląda to nasówanie 🙁

Komentowanie jest wyłączone.