Za 24 h Rełowicz może być wolny, jeśli Policja nie znajdzie ciała. Hull

Jeśli Policja nie znajdzie ciała, za 24 godziny Rełowicz może być wolny. Hull

 

Trwa walka z czasem i dla Policji i dla Polaka.

Detektyw Superintendent, Matt Hutchinson, powiedział w sobote rano że sąd wydał kolejne 36 godzin na areszt aby przesłuchać mężczyznę podejrzanego o uprowadzenie w związku z dochodzeniem w sprawie Libby Squire.

Tajemnicze zniknięcie ciała kobiety !!!

Policja przeszukuje okoliczne tereny w Hull. Policjanci przeszukują ogrody okoliczne, parki, rzeki, kosze na śmieci a ciała studentki nie ma .

Panna Squire wysiadła z taksówki w pobliżu jej domu na Wellesley Avenue około godziny 23.29 w czwartek 31 stycznia i była widziana 10 minut później w CCTV w pobliżu ławki na Beverley Road w Hull gdzie kierowca Polak  zaoferował jej pomoc. Polak mieszka niedalko i ma zone i dwoje małych dzieci.

Policja rozdaje ulotki na miejscie pojawiły sie banery bo od 1 lutego dziewczyny a ostatni sląd kończy sie gdy siada do samochodu Polaka po północy w nocy.

Znalezione obrazy dla zapytania hull police search

Gdzie mieszka zatrzymany Polak

Ostatnie nagranie ktore pokazuje Polaka siedzącego w samochodzie z nogami na zewnatrz pózniej przechodzi na drugą strone dziewczyna wsiada i od tej pory nikt nie wie gdzie ONa jest a mineło juz 9 dni poszukiwań,

Konrad W

Paweł Rełowicz aresztowany, zaginięcie studentki Hull

9 lutego 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Yorkshire

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *