Wyszło szydło z worka!!! Tusk – Brytania ma opuścić UE jak najszybciej

Wielka Brytani

Londyn

Unia Europejska

Tusk nakazuje Brytania wywołać Artykuł 50 jak najszybciej

Wielka Brytania powinna rozpocząć formalne negocjacje w sprawie opuszczenia Unii Europejskiej jak najszybciej, powiedział Donald Tusk, Przewodniczący Rady Europejskiej.

Przemawiając w Downing Street, Tusk wezwał Premiera Wielkiej Brytanii do wyzwalanie artykuł 50 Traktatu z Lizbony jak najszybciej.

Chłop nie widzi, że Brytania chce ustalić najpierw umowy z innymi krajami i wtedy na spokojnie złoży ten wniosek – niestety Tuskowi coś mu się bardzo spieszy.


Podsumowanie:

Wiemy wszyscy, że przez Donalda Tuska Wielka Brytania wyszła z Unii. Jego negocjacje z Davidem Cameronem przed referendum polegały na straszeniu Brytanii, że jeśli wyjdzie z UE będzie to koniec ” świata anglosasów ” zamiast proponować różne warianty.

Teraz Tusk chce aby jak najszybciej Wielka Brytania wyszła z UE , i wprowadziła swoje zmiany czyli wprowadziła obostrzenia dla Polaków i emigrantów z EU czyli dla ciebie jeśli mieszkasz na wyspach oraz chce poniżyć Wielką Brytania.

Zapomina jednak, że Wielka Brytania to kraj mający koneksje gospodarcze i polityczne na całym świecie i to dzięki niej świat jest bezpieczny. NATO to przede wszystkim USA i Anglia i jej arsenał broni atomowej, który odpędza obcych którzy chcą zaatakować Polskę i Europę.

 

Przypomnijmy co zrobił Tusk jako Premier : w Polsce zarżnął Polski przemysł, stocznię, Polską Armię, pozamykał jednostki straży granicznej,  Polacy zarabiali jak „niewolnicy” kosztem firm zachodnich, które wywoziły miliardy na swoje konta nie płacąc podatków, nie dawał żadnych dotacji dla rodzin gdy Europa daje od 20 lat nawet po 700 Euro na miesiąc , 65% banków jest nie Polskich a jak brakło kasy kazał ludziom więcej pracować do emerytury bo aż do 67 lat.

Teraz chce aby kraj Wielka Brytania, która wpłaca olbrzymie pieniądze do budżetu UE szybko się z niej wyprowadziła. Zapomina że Polska korzystała z tych pieniedzy jak i inne kraje. Zamiast podać się do dymisji za chaos w Europie zaczyna rozkazywać w Brytanii.

Dziwne ale prawdziwe ….

A może Tusk specjalnie nie przykładał się do referendum w Brytanii aby Londyn wyszedł z EU i Niemcy nie miały Wielkiej Brytanii w gronie krajów Unijnych, która wetowała w Parlamencie pomysły Niemiec aby zbudować Europejska Armię, zawładnąć samodzielnymi krajami ich Policją, walutą, prawem ?

Polityka Tuska jest błędna , głupia,  jeśli już przez niego Wielka Brytania wyszła z UE powinien pozwolić jej na otwarte rynki gdyż Polska sprzedaje wiele produktów na wyspy. Niestety on pilnuje interesów Niemiec i dalej się pogłębia w chaosie. Brytanię się nie poniża. Tusk robi to samo co przed referendum, niestety Wielkiej Brytanii powinno się proponować i szukać dla niej jak najlepszą formę współpracy. Niestety Tusk jest jak Junker i Merkel chcą poniżać kraje, które nie chcą być sługusami Brukseli.

PiS nie może przedłużyć mu kadencji na następne dwa lata w Unii Europejskiej. Jest potrzebny inny polityk który doceni Wielką Brytanie jako mocarstwo światowe a nie będzie szukał możliwości im rozkazywania jak i szukania możliwości ich poniżenia. Olbrzymie problemy będzie miała Polska w Unii Europejskiej teraz Niemcy i Francja będą mogły robić z Polską co chcą , gdy  Brytania była w UE przeciwstawiała sie dominacji Niemiec w Unii Europejskiej.

Co teraz….

Kraje Europy Wschodniej będą zastraszane jeśli nie zrobią co chce Tusk, Junker i Merkel. Nie ma tam już demokracji, a to zle wróży na przyszłość. Tusk nie potrafi przyznać się, że Brexit był przez niego i przez niego Polacy na wyspach będą mieli utrudnienia. To jest niezrozumiałe jak Tusk i Junker dalej idą w zaparte i chcą jak najszybciej pozbyć się Brytanii, co im tam spieszno ? Przecież wszyscy zarabiają na rynku Brytyjskim no i Polacy i Europejczycy mogą nadal tutaj pracować i brać benefity……. Ludowa Partia w Brukseli chce znów zawładnąć wolnością narodów w Europie jak Komuniści.

Pamiętaj – politycy mówią do kamer jedno ale drugie będą robić i jak powiedziała Theresa May , emigracja musi być zmniejszona do 100 tysięcy na rok. Oznacza to że 60 000 wiz będzie przydzielone dla osób z krajów jak Pakistan, Indie, Australia, Kanada, i inne należące do byłych Brytyjskich kolonii i 40 tysięcy wiz dla osób z Europy. Jednym słowem garstka Polaków już tutaj przyjedzie gdyż te 40 tysięcy są dla Polaków, Rumunów, Hiszpanów itd… a pózniej Lodnyn zmniejszy emigrację osób, które mieszkają na wyspach.

Czym bardziej Tusk będzie się stawiał Brytanii a nie zachęcał ich do wspólnej współpracy – tym bardziej odczują to emigranci z Europy. Logiczne jest, czym ekonomia na wyspach będzie gorsza, będzie mniej pracy, zakłady będą zamykane tym więcej emigrantów z Europy i Polacy będą musieli opuszczać wyspy. Jednak Tusk i Junker nie patrzą na ludzi ale na swoje ambicje a ambicją Brukseli jest poniżenie Brytanii aby zapłaciła gospodarką za głosowanie na Brexit. Chyba będziemy świadkami wojny ekonomicznej między Brukselą sterowaną przez Niemcy i Francję a ich celem będzie pokazanie Londynowi, że to Bruksela jest górą. Nie zgadzasz się z nami upadniesz na kolana.

Wniosek.

Mieszkasz na wyspach kibicuj Premierowi Wielkiej Brytanii aby miała na tyle energii aby wygrała jak najlepszą umowę dla Brytanii bo jeśli nie zrobi tego i firmy zaczną przenosić swoje oddziały do Europy , będzie mniej pracy , większe bezrobocie. Wtedy wystarczy, że Rząd z Londynu wprowadzi ulgi podatkowe dla firm na zatrudnianie obywateli Brytyjskich. Wtedy w kilka tygodni Polacy i pracownicy z UE będą pakować walizki bo nie dostaną pracy. Nieważne czy jesteś tutaj 6 lat czy 9 lat , zasiłek dla bezrobotnych 3 miesiące i bilet do Polski a wtedy podziękuj Donaldowi Tuskowi i Junckerowi.

Myślisz że tak nie będzie , wszyscy też myśli, że Wielka Brytania nie wyjdzie z Unii Europejskiej a jednak ……

Dożyliśmy bardzo niebezpiecznych i niesprawiedliwych czasów – oto kraj Wielka Brytania, która dała prace i zasiłki dla rodzin prawie 700 funtów na miesiąc bez okresów przejściowych ( Niemcy, Holandia nałożyła 5 – 7 letnie okresy ) dla 3 milionów ludzi z Europy, w tym prawie 1.5 miliona Polaków – ponadto wiele produktów sprzedaje się z Europy na wyspy – ma zostać poniżona, ma upaść na kolana ekonomicznie przed komunistami z Brukseli……

Oto prawda czyli przemówienie polityka Brytyjskiego jak wyśmiano Brytyjczyków w Brukseli przed referendum.

Konrad W.

Poniżej artykuł – Tusk winien Brexitu

http://polskie-echo.com/donadl-tusk-ponowi-odpowiedzialnosc-za-brexit-w-anglii/

 

8 września 2016
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka

1 komentarzy
  1. bardzo dobrze ze tusk popedza i tak ma byc , im szybciej tym lepiej , polak i tak wroci do domu bo uk nie da sie lubiec . tyle czasu po referendum i tulko gadanie i gadanie , przeglosowali to niech wychodza szybko .

Komentowanie jest wyłączone.