Wyśmiali Tuska w Anglii. Będzie Brexit, i to wina Tuska i Junckera

Wielka Brytania

Media Brytyjskie czas przed referendum o Brexit

Szerokim echem odbyła się odpowiedz brytyjskich mediów na temat skandalicznej przemowy w Niemieckich mediach szefa Unii Europejskiej Donalda Tuska.

Szef Unii Europejskiej powiedział, że głosowanie na Brexit przyniesie koniec zachodniej cywilizacji politycznej. Ponadto dodał, że nie może zagwarantować pozytywnego związku pomiędzy Brukselą a Wielką Brytanią .

Ale najbardziej nie podobały się słowa Tuska w Anglii który stwierdził że nie tylko konsekwencje ekonomiczne będą negatywne dla Wielkiej Brytanii ale przede wszystkim geopolityczne.

Tusk dodał że jako historyk , Brexit może być początkiem procesu niszczenia zachodniej cywilizacji politycznej.

A oto jak podsumowano „płacz Tuska ” w niemieckich mediach na wyspach:

Zastępca lidera partii UKIP ( głosowało na nich aż 4 miliony ludzi w ostatnich wyborach ) stwierdził że Brexit absolutnie nie może doprowadzić do zniszczenia cywilizacji zachodniej.

W rzeczywistości to może doprowadzić do wzmocnienia zachodniej cywilizacji politycznej ponieważ głosowanie na Brexit może doprowadzić do końca EU. Dodał że Unia Europejska to tylko wymysł całkowicie polityczny autokratów.

–  Unia Europejska jest kamieniem młyńskim na szyi gospodarki.

 

 —————— Daily express —————-

Ukip deputy leader Paul Nuttall rubbished Mr Tusk’s claims, insisting a Brexit vote “absolutely won’t” lead to the destruction of Western civilisation. He told Express.co.uk: “In fact, it could actually lead to the strengthening of Western political civilisation because a Brexit vote could certainly lead to the beginning of the end of the EU. “And wouldn’t that be a great thing? How could it not? “The EU is an entirely political construct which, after all, is only 40 years old and not what anybody intended it to be other than the eurocrats. “It is an economic millstone around our necks.”

————————————–

Nawet od słów Tuska odciął się gabinet Premiera Camerona który na pytanie czy zgadzają się słowami Tuska że wyjście zniszczy zachodnią cywilizacje – odpowiedział – niech Donald Tuska mówi za siebie.

 tusk1

Zdjęcie powyżej – Gazeta Daily Express – wyśmiewa Tuska za słowa że Brexit to koniec cywilizacji zachodu. Wielka Brytania gdy będzie Brexit będzie „rajem na ziemi”.

Niemieckie biznesy, Francuskie przyjdą na kolanach aby mogli sprzedawać swoje samochody i spożywkę ( tysiące sklepów Niemieckich Aldii i Lidll oraz miliardowe zyski ze sprzedażny niemieckich samochodów ) . Hiszpanie nigdy nie zniosą wizy dla Brytyjczyków jak i Grecy gdyż ich turystyka straci olbrzymie pieniądze na turystach z wysp. Brytania będzie handlowała z całym światem bez nakazów Brukseli, łowiła ryb ile chce oraz nie będzie wysyłała 50 milionów codziennie  do Brukseli aby ktoś tam bo ma ochotę dał Turcji 4 miliardy . Natomiast Polska nie powinna przedłużać nominacji Tuska na szefa UE na następny rok za cały chaos w Europie.

Podsumowanie…..

Tusk broni się jak może niestety On i Junker narobili strasznego bałaganu w UE:

– Wpuszczenie emigrantów bez paszportów , kontroli czyli brak pomocy krajom w ochronie granicy zewnętrznych oraz nakaz przyjmowanie nie wiadomo kogo ( a Cameron mówił przyjmować emigrantów ale tylko z obozów dla uchodźców po dokładnym sprawdzeniu) . – za złamanie prawa wejścia osób bez dokumentów do Unii, Tusk i Junker powinni zostać postawieni pod trybunał w Hadze.

– zamachy w Paryżu, w Brukseli i w Niemczech – czyli brak przez polityków pomysłu na walkę z terroryzmem

– totalna emigracja wewnętrzna w Unii przez olbrzymie dysproporcje w życiu rodzin w krajach europy wschodniej a zachodniej. Tusk przez swoją kadencje nie ogłosił ani nie zrobił żadnej reformy aby zasiłki na zachodzie były identyczne w Polsce, w Rumunii w Bułgarii na Litwie, na Słowacji, na Węgrzech. Zamiast tego Tusk daje 4 miliardy dla Turcji.

– zniszczona turystyka krajów , Grecji, Francji, Włochów przez skandaliczną polityke migracyjną Brukseli.

Zero pomysłu na politykę europejską…..

Polityka tych trzech polityków jest destrukcyjna i niszcząca inne narody a przecież to ludzie ciężką pracują aby śmietanka biurokratów sobie dobrze zarabiała. Jeśli Wielka Brytania wyjdzie a nawet rozpadnie się Unia i będzie musiał opuścić wyspy podziękuj Tuskowi i Junckerowi.  Dużo wskazuje iż  ” środkowy Palec ” właśnie pokażą pierwsi Brukseli – Brytyjczycy.

Donaldzie Tusku i Junkerze dość zniszczyliście w Europie podajcie się do dymisji…..

Słowa Tuska że Brexit to koniec cywilizacji zachodniej dolał oliwy do ognia dla popierających głosowanie na Brexit gdyż pokazuję „arogancje”  szefa UE. Jak napisał dziennik brytyjski – Premier David Cameron ma negocjować i opierać się przede wszystkim na tym co jest najlepsze dla mieszkańców Wielkiej Brytanii.

Należy dodać jeszcze jedno zdanie, jeśli Wielka Brytania w dniu 23 czerwca 2016 roku, nie zagłosuje za Brexit, opinia publiczna, politycy w partii rządzącej są tak podzieleni iż tylko mała iskra wystarczy aby już sam parlament zadecydowali o wyjściu z UE. Wielka Brytania to po prostu silny kraj, ma dużą tradycje polityczną. Jest dumny ze swojej siły ekonomicznej, armii , waluty, ma kontakty na rynkach Azji, Afryki, Australii , Kanady, że nie pozwoli sobie na słuchanie Brukselskich Autokratów którzy nie mają pojęcia o budowaniu silnej gospodarki .

Czy przez kadencje Tuska i Junckera mieliśmy przedstawiony jakiś program ekonomiczny, który podniesie tobie jakość życia ? No nie ...

Słowa Tuska że nie może zagwarantować  pozytywnego związku pomiędzy Brukselą i Wielkiej Brytanii są po prostu śmieszne. Żaden kraj Europejski nie pójdzie na wojnę z Wielką Brytania ani Niemcy, ani Francja ani Hiszpania bo zarabiają na rynku Angielskim miliardy euro.

Prędzej Donald Tusk zostanie pozbawiony szefostwa Unii Europejskiej.

Do 2015 roku mieliśmy różnych szefów Unii ale żaden nie narobił takiego chaosu jak Donald Tusk. Po prostu jest marionetką w rękach Angeli Merker lub  nie potrafi zorganizować przeciwwagi innych krajów przeciwko narzucania przez Niemców swojej woli a przecież Unia to nie tylko Niemcy. Niestety właśnie przez niego cierpią Europejczycy a już niedługo i Polacy jak będą zmuszeni opuszczać kraje Europejskie do których przyjechali za pracą, za którą w Polsce nie dostawali odpowiedniego wynagrodzenia – właśnie też gdy Premierem Polski Tusk. ( za jego rządów Polacy zarabiali 200 euro w Europie przy żadnych dotacjach na rodziny ). Po prostu reprezentował biznes a nie Polaków. To samo robi w Europie, biznes ale nie ludzi – niestety tutaj mieszkańcy nie dadzą sobie robić z nich niewolników jak w Polsce.

Obecne dane kilka dni przed referendum wskazują iż za Brexit jest około 60% do 40% za pozostaniem.

Na zdjęciu – powiedz „NIE” UE i uwierz w Brytanie

sayNO

 Konrad W

Powiązany artykuł:

http://polskie-echo.com/pilne-olbrzymia-ilosc-glosow-na-brexit-w-anglii/

 

14 czerwca 2016
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka