Wypadek na M1, 8 zabitych, wielu rannych dwóch aresztowanych

Wypadek na M1, 8 zabitych, wielu rannych dwóch aresztowanych

 

Dwaj mężczyźni zostali aresztowani podczas wczorajszego wypadku na M1. Autostrada została zablokowana na 2 godziny.

Policja potwierdziła, że dwaj mężczyźni zostali aresztowani pod zarzutem śmierci spowodowanej niebezpieczną jazdą która doprowadziła do kolizji, która spowodowała śmierć kilku osób na M1. Wiele osób nie żyje i co najmniej cztery inne zostały zabrane do szpitala po katastrofie z udziałem dwóch ciężarówek i minibusów.
Autostrada została całkowicie zamknięta w kierunku południowym między węzłem 15 w Northampton i złączem 14 w Milton Keynes, wywołując chaos na kilkanaście godzin.

Jeden kierowca opisał tragedię jako „najbardziej przerażające, jakie kiedykolwiek widziałem”.

Policja została wezwana do kolizji trzech pojazdów na autostradzie. Obaj ciężarówki i minibus podróżowali w tym samym kierunku. Uważa się, że minibus podróżował z obszaru Nottingham.

Policja w dolinie Thames Valley potwierdziła, że ​​w katastrofie zostało zabitych kilka osób a to w dzień kiedy miliony ludzi wraca z wakacji oraz udaje się na długi weekend. Trzy inne ofiary musiały zostać uwolnione przez strażaków przy użyciu hydraulicznego sprzętu ratowniczego. Zostały zabrane do szpitala wraz z czwartą osobą.

 


Policja powiedziała w oświadczeniu:  „8 osób zmarło, a cztery osoby zostały zabrane do szpitala.

The horrific aftermath of the collision, which left eight people dead

The motorway has been fully closed southbound between junction 15 at Northampton and junction 14 at Milton Keynes

 

Konrad W

photo/mirror

 

26 sierpnia 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Birmingham

1 komentarzy
  1. Przejeżdżałem dzisiaj tamtędy tylko w drugim kierunku. Patrząc na te ciężarówki nie myślałem ze będzie aż tyle ofiar. Tego mini busa prawie nie było tak został zmiazdzony przez ciężarówki. .. Masakra

Komentowanie jest wyłączone.