Wyjść z UE natychmiast. Co roku 20 % więcej płacimy do Brukseli

Wyjść z UE natychmiast. Co roku 20 % więcej płacimy do Brukseli

 

Wkład Wielkiej Brytanii w UE wzrasta o 20 procent w ciągu roku, ponieważ dynamicznie rozwijająca się gospodarka Wielkiej Brytanii wspiera budżet Brukseli

Udział Wielkiej Brytanii w UE wzrósł o 2,6 miliarda funtów w ciągu ostatnich 12 miesięcy, pokazują nowe dane Ministerstwa Skarbu, ponieważ rosnąca gospodarka Wielkiej Brytanii została wykorzystana do wsparcia budżetu Brukseli.

Aż 15,5 miliarda funtów został wysłany przez Kanał w roku zakończonym 31 marca, w porównaniu z 12,9 miliarda funtów rok wcześniej – wzrost o 20 procent.

Dodatkowe pieniądze byłyby wystarczające, aby ulokować 50 000 policjantów na ulicach lub sfinansować 81 000 łóżek opieki społecznej.

Brexiteers powiedział, że wzrost był jeszcze więcej dowodów, że Wielka Brytania musi opuścić UE tak szybko, jak to możliwe, aby zatrzymać pieniądze podatników „wlewając się do bezdennej kasy UE”.

 

Rachunki skarbowe opublikowane w tym tygodniu pokazują, że wzrost wkładu Wielkiej Brytanii był spowodowany wzrostem brytyjskiego dochodu narodowego brutto, który jest wykorzystywany do obliczenia największej części płatności.

Wzrósł on o 2,7 miliarda funtów, zwiększając wkład brutto do 20,3 miliarda funtów, który zmniejszył się do 15,5 miliarda funtów netto po odliczeniu rabatu brytyjskiego w wysokości prawie 5 miliardów funtów.

Iain Duncan Smith, były przywódca torysów i przewodniczący kampanii przywódczej Borisa Johnsona, powiedział: „Te liczby rzucają się w oczy. Ironiczne jest to, że gdy Philip Hammond rozpoczyna swój ostateczny głos, strach tyrada podczas głosowania przeciwko swojemu rządowi – bez przyzwoitości lub zasady rezygnacji – Ministerstwo Skarbu pokazuje, że rosnąca ilość pieniędzy brytyjskich podatników nadal wpada do bezdennej kasy UE. ”

Wielka Brytania jest trzecim największym dostawcą do UE, po Niemczech i Francji, i stanowi 13 procent całego budżetu UE.

Wniosek:

W przypadku kolejnych corocznych zwrostu gospodarki musisz płacić do wiecej do Brukseli dlatego nie warto pracować ciężko i rozwijąć kraju gdyż Bruksela wezmie swoje.

Dobrze że Brexit już nadchodzi .

Wzrost składki Uk do UE.

Konrad W

 

20 lipca 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Czas po Brexit

1 komentarzy

Komentowanie jest wyłączone.