www.polonico.tv – nowa telewizja dla Polonii Polskiej w UK

www.polonico.tv – nowa telewizja dla Polonii Polskiej w UK

 

10 kwietnia 2020 r ruszyła pierwsza globalna telewizja dla Polonii
na całym świecie – Polonico.TV

POLONICO TV to nie tylko kanał telewizyjny, ale cała platforma POLONICO OTT, na której już wkrótce będziecie mogli oglądać ulubione polskie kanały tv oraz filmy, a także korzystać z możliwości , jakie daje pierwszy Polski Token POLONICO

RUSZAMY 10 listopada PRZEGLĄDEM FILMÓW MFFHiW POLONICO’2020
Z okazji Narodowego Święta Niepodległości 11 chcemy uhonorować uczucia  wielu Polaków, których los rzucił do wszystkich zakątków świata.

MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL FILMÓW HISTORYCZNYCH i WOJSKOWYCH w Warszawie od dziesięciu lat upowszechnia sztukę filmową poświeconą pamięci o przeszłości.

W ciagu 5 dni MFFHiW w dniach 10 – 15 kwietnia wyświetlimy ponad 40 filmów w, w tym 10 Kwietnia OGNIEM I MIECZEM, w reżyserii Jerzego Hoffmana.

Przed każdym filmem słowo wstępne poprowadzi Dyrektor Festiwalu Pan Andrzej Brzoza. Każdy festiwalowy dzień zaczyna się o godz. 12.00 w południe danego dnia i jest powtarzany do kolejnego dnia do godz. 12 na okrągło. Z uwagi na różnice w strefach czasowych nie jest możliwe dokładne ustalenie godziny emisji w poszczególnych  kraju. W kolejnych dniach od 9 kwietnia będziemy przesyłać PROGRAM  FESTIWALU. 

DNI PRZEGLĄDU SĄ CAŁKOWICIE POZBAWIONE  REKLAM, JAKO NIEKOMERCYJNY APORT PROGRAMOWY ORGANIZATORÓW DLA OBYWATELSKIEGO UCZCZENIA ŚWIĘTA 11 LISTOPADA 2020 .. Adres do kontaktu media@polonico.tv

https://www.polonico.tv/

 

Pobierz obrazki

Konrad W

10 listopada 2020

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *