WSI i księża wygrali. Kaczyński zwalnia Szydło i Macierewicza.

WSI i księża wygrali. Kaczyński zwalnia Szydło i Macierewicza… Kaczyński nie respektuję głosów wyborców Polskich.

 

Niesamowite informacje dochodzą z Polski.

Premier Beata Szydło, pani która jest popularna w Polsce oraz najlepszy Minister w Rządzie w Polsce Antoni Macierewicz stracą swoje stanowiska w Rządzie PIS.

Co ciekawe Sakiewicz właściciel Gazety Polskie wybiera  Ministra Morawieckiego jako najlepszego Ministra w Polsce choć łupie Polaków podatkami i wysokim ZUSEM – przecież Morawiecki nie zrobił żadnej reformy przez 2 lata a to „Morawiecki ma zostać Premierem Polski”.

Macierewicz dozbroił Polską Armię, zbudował obronę terytorialną oraz ściągnął do Polski wojska Amerykańskie.

Kto więc Rządzi w tej Polsce ??? – przecież ludzie głosowali na PIS aby rządził w Polsce, PIS dalej ma wysokie notowania wiec czemu zmieniają panią Premier i Ministra Macierewicza.

 

Zobaczcie „diaboliczny katoliczny” fundament tego Rządu  na naszych oczach – jeśli klasa polityczna nagradza Morawieckiego, który łupie Polaków wysokimi podatkami a karze Macierewicza który zbudował silną Polską Armię oraz Premier Szydło którą lubią Polacy – mówi Paweł Chojecki w programie.

Kto Rządzi więc z Polsce a no kościół rzymskokatolicki, który usuwa polityków którzy nie są ich , przykładem jest Andrzej Duda, który dzień przed reformą sądów pojechał do biskupów zablokować reformę Sadów przygotowaną przez PIS. Teraz widać że Kaczyński z WSI i Dudą chce zrobić zmiany w RZĄDZIE – popularnym wśród Polaków.

Aby zbudować silną Polskę – mówi Paweł Chojecki Polscy politycy muszą zrzucić dyktat Kościoła Rzymskokatolickiego który oddziałuje na Polską Politykę.Wynika z tego że politycy PIS i kościół okłamał Polaków przed wyborami że zrobią zmianę w Polsce a kościół katolicki skasuję pieniądze za przyjęcie w Polsce emigrantów – mówi Chojecki.

Jeśli Macierewicz i Szydło zostaną wyrzuceni z Rządu powinni zbudować nowa Partię gdyż mają duże poparcie w wojsku i wśród Polaków, jemu ufają Amerykanie. Kaczyński jeśli to zrobi i wymieni tych dwóch polityków PIS których Polacy lubią – nie respektuje głosów Polskich wyborców bo Macierewicz dostał bardzo dużo głosów na swojej liście wyborczej.

KACZYŃSKI nie rób tych zmian bo będziesz nazywany komunistą !!!! Zwolennicy Beaty Szydło powinni iść pod KACZYŃSKIEGO dom lub Sejm i zrobić manifestację aby nie zmieniał Premier Szydło i Macierewicza Kaczyński !!! zaczął respektować głosy ludzi. A Duda – Lolek aby przestał wtrącać się w Rząd wybrany przez ludzi.

KACZYŃSKI z klerem I DUDA ze swoim WSI – TRZYMAĆ ŁAPY Z DALEKO OD BEATY SZYDŁO I MACIEREWICZA

Wszyscy Polacy powinni stanąć murem za Beatą Szydło i Macierewiczem aby przeciwstawić się Dudzie i jego doradcą z WSI oraz Kaczyńskiemu i jego doradcą z ciemnych ubrankach czyli kleru, który reprezentuje Watykan i łupie Polakom pieniądze z budżetu czyli ich podatki a teraz zmienia polityków na których Polacy głosowali w większości.

Dopóki w Polsce, Polacy nie przegonią księży od polityki bo ich praca to nauka Jezusa a nie wtrącanie się w politykę i dopóki Watykan rękami Polskich księży będzie dostawał olbrzymie pieniądze i chronił interesy Brukseli i Niemiec – to do tego czasu Polska nie będzie silnym i niezależnym krajem. Pokazał to DUDA wetując reformę Sądów i pokazuje to Kaczyński, który chce zwolnić Szydło i Macierewicza.

Ale zaraz przecież sondaże PIS są bardzo dobre dlaczego więc zmieniają tych polityków , przecież ludziom się oni podobają ???

Argentyna , Brazylia, Polska najbardziej opanowane przez kler watykański kraje świata i biedne jak mysz kościelna. Kraje Anglosaskie jak Kanada, USA, Australia i Wielka Brytania nie dopuściły do polityki księży Watykańskich i kraje te rozwijają się na całegooto cała prawda.

Wszystko to usłyszysz w Programie dzisiejszym „Idz pod Prąd” gdzie osoby z przecieków mówią, że Beata Szydło i Macierewicz stracą stanowiska że księża i WSI które steruję Dudą znów wygrali niszcząc Polskie głosy wyborcze. Aby przyspieszyć oglądanie czas na filmie 58 minuta.

Pytanie kto naciska na Kaczyńskiego aby Szydło zmienić na Morawieckiego ? Czy to Duda czy Niemcy czy Bruksela czy księża ?

Konrad W

 

5 grudnia 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polska

1 komentarzy

Komentowanie jest wyłączone.