Wpadka Irish Lotto. Zobacz. Loterie mają tylko drenować kasę

Wpadka Irish Lotto. Zobacz. Loterie mają tylko drenować kasę od ludzi.

 

Ludzie graja na loteriach jak oszaleli mając marzenie zostania milionerem. Niestety loteria ma przynosić zysk a nie stratę dlatego czy do końca jest uczciwe cóż.. każdy musi znaleść odpowiedz samemu.

Czasami jednak przypadkiem wychodzą na jaw jakie sztuczki stosują loterie aby być może kontrolować ilość wygranych , a może dobry komputer daje ustawienia liczb których nikt nie skreślił i … piłeczki pokazują takie cyferki.

Czy tak jest tego nie wiemy, ale przypadek z Irish lotery daje dużo do myślenia, no chyba że Loterie uważają nas ludzi za idiotów.

Podczas losowania kuleczek widać wyraźnie że kulka ma numer 33 a jednak loteria podała że podczas losowania był numer 38 , co ciekawe ta kulka ma też numery 33 i 38 i widać to bardzo wyraźnie. Podczas losowania ostatniego loteria podała że ma  1, 4, 29, 45, 46 i 38 piłeczka 26 jest bonusem.

Oto przybliżenie tego losowania a może kulka nie zdążyła przemienić wszystkich cyfr z 33 aby wszystkie były 38 ….sam zobacz. Firma jednak tłumaczyła się że był to odbłysk światła.

Lotto players were confused after the 38 ball appeared to have a number 33 on it (pictured) 

Pani prowadząca jednak grę była bardzo uśmiechnięta być może już wie że znów nie było dużo wygranych, firma zarobiła a pieniądze naiwni ludzie stracili… Wniosek może jak znów pójdziesz skreślać kupon aby stać się milionerem skreśl numer 9 tak abyś zawsze powiedział że to jest 8.

Podczas bitwy Anglików ze Szkota widać to na filmie Waleczne Serce,  król Anglii powiedział .. och ci Irlandczycy znów zepsuli bo przeszli na stronę Szkotów… czy znów coś zepsuli i wyjawili prawdę o loteriach –  cóż odpowiedz musi znaleść jednak każdy sam….

Wypada też przypomnieć coś na temat Polski bo to Polski portal.. Ponoć Irlandia jest zieloną wyspą po cudzie gospodarczym … cóż, może ten przypadek to ten z tych jednych cudów…a Donald Tusk kiedyś mówił że Polska będzie zieloną wyspą jak Irlandia.Cudu jednak w Polsce nie ma, moze cos z kulkami nie wyszlo. ..

Konrad W photo/dailymail

 

8 października 2017

1 komentarzy
  1. Panie Tusk byliście przy władzy i nic nie zrobiliście mądrego ani pożytecznego dla Polski ani Polaków nie mówiąc o uczciwości .Budżet krajowy okradliście dokładnie bogacąc się nadmiernie i do przesady .A jak wam brakował do budżetu to likwidowaliście szpitale pod pretekstem restrukturyzacji , Wprowadziliście syndrom pijaka wyprzedając wszystko co tylko zagranica w Polsce chciała wykupić i co miało jakąś wartość . Pieniądze przehulaliście fundując sobie wycieczki służbowe po świecie. I wy macie czelność teraz mówić , że macie receptę na lepszą Polskę a niżeli obecny rządzący PIS. Wasza partia wywodzi się niby z biednego społeczeństwa Polskiego o, którym po dojściu do władzy zapomnieliście ale odświeżają wam pamięć zbliżające się wybory i zaczynacie wyborcom dupy lizać nie realnymi obiecankami. Społeczeństwo Polskie już zauważyło ,że w kraju można żyć lepiej ucierając gęby waszym złodziejom. Nie liczcie na odzyskanie władzy. Wasza Platforma już dawno zatonęła a wraków odzyskanych się nie remontuje to tylko złom historii nie użytecznej !

Komentowanie jest wyłączone.