Wojna w Europie trwa. Zobacz demokracje UE Tuska i Junkera

Wojna w Europie trwa. Zobacz demokracje UE Tuska i Junkera

 

Za panowanie w Brukseli Tuska i Junkera wojna w Europie już trwa.

Po jednej stronie są zwykli ludzie mieszkańcy krajów, którzy chcą poprawy swojego życia , które zostało zniszczone przez Tuska i Junkera  – wprowadzili nielimitowaną ilość emigrantów których trzeba utrzymywać z podatków, zginęło wielu ludzi w zamachach, rozbudowali administrację Brukseli, którą trzeba utrzymywać, oraz wprowadzili tanią siłą roboczą do UE czyli osoby z Ukrainy przez co wynagrodzenia nie poszły do góry. Jest to zrobione po to aby wielkie koncerny Niemieckie dla który pracuje Tusk i cała Bruksela nie płaciły ludziom normalnych pensji. Dlatego Bruksela zniosła wizy dla osób z Ukrainy choć w referendum Holendrzy nie zgodzili się na przyjmowanie Ukrainy do Unii Europejskiej.

Ukraina pierwsze miała przejść okres przejściowy, który kosztował Polskę i Polaków wiele, dostosować budżet, przepisy i dopiero wtedy starać się o przyjęcie do UE i zniesienie wiz.

Ludzie mają dość polityki fiskalnej w Unii Europejskiej, no tak Bruksela chce pieniądze dla siebie na wysokie wynagrodzenia i emerytury, Armię Europejską i głupie pomysły. Pieniądze znikają z gospodarek krajów Unii i lądują gdzie ? –  w Niemieckich firmach które nie można opodatkować tak aby dać ludziom normalne zasiłki na rodziny ( zobacz Podatek Szydło na Supermarkety który Bruksela zablokowała  ).

Ludzie mają dość wychodzą na ulicę.

Mamy co miesiąc protesty we Francji, Brukseli, we Włoszech a Rządy wysyłają Policję która robi się coraz brutalniejsza.Dożyliśmy czasów gdzie w Europie jest śmierć ludzi w zamachach, łamanie prawa przez Brukselę – nakazanie otwarcie granic UE bez kontroli Straży Granicznej, łamanie prawa ds referendum w Holandii, szerząca się bieda przy niskich pensjach w krajach Europy Wschodniej, upadek turystyki w krajach śródziemnomorskich i coraz brutalniejsza policja. To wszystko za Rządów Tuska i Junkera. W ich wizji liczy się wielki zysk jednego kraju, który to ma misję dawać pracę wszystkim.

Wojna już trwa zwykłych ludzi, którzy chcą wyswobodzić się z ucisku i swoje kraje od tej pętli Brukseli, która zawisła i doi ich ekonomicznie i z wszystkich ich wartości krajowych i życiowych. Bruksela jst nikomu nie potrzebna, umowy handlowe i emigracyjne Rządy krajów w Europie mogą podpisać samoczynnie bez pomocy nikogo, no tak ale wtedy taka Pani Szydło mogłaby opodatkować więcej Niemieckie Supermarkety – a tak tego nie można zrobić. Dlatego mamy Tuska i Junkera,  którzy to chronią aby firmy te nie zapłaciły większych podatków i nie powstały przez to też do nich firmy konkurencyjne.

Co ciekawe za taką ich pracę kraje i ludzie z podatków muszą jeszcze płacić im do Brukseli opłatę.

Czy wiesz że Bruksela daje dotacje dla rolników aby ziemia nie była uprawiana, ale po co aby nie było na rynku wielu produktów rolnych, bo cena by wtedy spadała jedzenia i supermarkety  traciły zysk. Więc ludzie płacą podatki, miliardowe opłaty, które idą do Brukseli po to aby ludzie mieli droższe produkty w sklepach które kupują i nakręcająi zysk dla niemieckich i francuskich korporacji.

To się nazywa kłamstwo demokracji Unijnej,  bo dajesz swoje podatki do Brukseli co daje ci uczucie demokracji i wolnego rynku i cieszysz się że rolnik twój dostaje dotacje ale tak naprawdę twoje pieniądze, są wykorzystywane aby ceny były wyższe w sklepach czyli aby ciebie jeszcze bardziej okraść !!! Zabierają więc przy podatku bo kraje muszą płacić do Brukseli i z portfela bo ceny cały czas rosną.

 

Ucisk UE będzie przykręcał śrubę , najlepszym przykładem jest dotacja 500+ w Polsce. Rząd dał jakieś małe pieniądze na rodziny w Niemczech są 3 razy większe, ale od razu Supermarkety podniosły ceny jedzenia aby Polakom te pieniądze zabrać !!! Mogą podnieść bo nie mają konkurencji , konkurencja czyli Polskie sklepy nie mają gdzie kupować taniego jedzenia aby sprzedać taniej ludziom bo ziemia jest nie uprawialna , bo Bruksela daje twoje podatki po to właśnie aby nie było produkcji rolnej, która obniżałaby ceny.

Wojna już trwa pomiędzy zwykłymi ludźmi którzy chcą w swoich krajach normalnej konkurencji ekonomicznej , normalnych zarobków a Eurokratami w Brukseli którzy zabierają pieniądze z państw i ludzi dla siebie na wysokie pensje i emerytury oraz chronią wielkie biznesy Niemieckie i Francuskie. Natomiast za wielkie dotacje z twoich podatków przekonuje się polityków państw aby trzymali ludzi na uwięzi i w niewiedzy. Przykład Gazety Wyborczej, która dostała aż 200 milionów aby przekonywać jaka UE jest wspaniała  czy pieniądze Sorosa który ma wspierać partie Lewackie robiące wszystko co chcą Niemcy w Brukseli. Bruksela potrzebuje już tylko Armii Europejskiej aby rozbroić kraj\ tworzące UE, pogonić Amerykańskie wojska bo kraję będą płacić Niemcom i Francji na zarządzenie Armią Europejską a nie na NATO. Więc oprócz podatków, Bruksela chce mieć siłę militarną aby przykręcić śrubę zwykłym ludziom w UE już na dobre.

Zobacz poniżej jak policja rozgania protesty ludzi w tej ponoć pięknej Unii Europejskiej czyli w Grecji w tym tygodniu. W Europie już nie ma żadnej demokracji, żadnych praw człowieka, itd jest już na bezczelnego trzymanie w ryzach za wszelką cenę przez Brukselę „Cesarstwa niewoli ” pod nazwą UE i pokazywanie że głos patriotycznych w krajach Europy to jest zło.

Media lewackie płaczą w Polsce gdy Policjant za Rządów PIS podniesie pałkę gdzie jest Bruksela i te media gdy bije się ludzi w Grecji jak w stanie wojennym w Polsce. Tak właśnie teraz jest w UE, trzeba się modlić i naciskać na Trumpa aby zwiększał ilość wojsk Amerykańskich w Polsce, Macierewicz musi być silny i nie uginać się przed Moskwą, przed Dudą i Berlinem –  bo Amerykanie dają Polakom przeciwwagę dla Brukselskiej Armii Europejskiej.

Na Polskę, Tusk daje kary za marsz Niepodległości a w innych krajach policja pałuje i nic. To jest ta wspaniała Unia Europejska będąca w rękach Berlina i ich przedstawiciela Tuska.

Oto w tym tygodniu w Grecji.

Konrad W

 

27 listopada 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Świat