Wojna DOMOWA

WOJNA DOMOWA

 

“W Polsce jest taki stan, że znowu zabija się księży” mówi ks. prof. Dariusz Oko, nawołując do obrony przed ideologami genderyzmu. Jest to stan wojenny – profanacja ołtarzy, bezczeszczenie symboli wiary, czarna msza na paradzie równości, pożary kościołów, ataki na kler – czyli karalne przestępstwa które postrzegamy jako osobne zjawiska, nie kojarząc ani zródla ani strategii rewolucji kulturowej, mimo że lewica jawnie ogłasza swój program – „małżeństwa” gejów i homoadopcje, edukacja gender.

Jak płonęła katedra Notre Dame, pan Macron oglądał to na żywo – i nie wysłał helikopterów ze zbiornikami wody, mimo tweetów Trumpa. Z tym, że we Francji spłonęło 10 kościołów w tym samym miesiącu. Francja jest w czołówce Unii Europejskiej, tak jak przedtem była Anglia, i zalegalizowała „małżeństwa” gejów w maju 2013; na ulicę wyszło w proteście ponad milion Francuzów, zwołanych przez Manif Pour Tous. W Anglii pan Cameron przeforsował to samo w błyskawicznym tempie w marcu 2014, na prikaz Brukseli, z tym, że przeliczył się zwołując referendum, bo Anglicy pokazali mu gest Kozakiewicza i tym samym nie dostał stołka w UE, na co teraz liczy pani May. Anglia wprowadziła edukację gender w tym roku, tylko muzułmanie ośmielili się zaprotestować, i niedawno dostali zakaz sądowy.

W Anglii nazywamy Torysów partią podczerwoną, w odróżnieniu od Partii Pracy, która jest zupełnie czerwona. Także Unię Europejską nazywamy ZSRE ( Związek Socjalistycznych Republik Europejskich), z powodu promowania neomarksistowskiej rewolucji kulturowej, m.in. pedofilii. Przywódcy angielskiej Partii Pracy w dawnych czasach byli powiązani z PIE (Paedophile Information Exchange), połączoną z Narodową Radą Wolności Obywatelskiej (teraz Liberty), finansowaną z funduszy państwowych, m.in. Harriet Harman i Patricia Hewitt, promując legalizację kazirodztwa i obniżenie wieku na seks do 14 lub 10 lat.

To właśnie na przykładzie Anglii Polacy mogą zrozumieć kolejność wydarzeń, która im grozi: kampania oddolna (właśnie w toku), legalizacja związków jednopłciowych, homoadopcja (natychmiast po) i edukacja gender (w Anglii 5 lat po). Także i źródło –neomarksiści w Eurokołchozie, wywierający presję na rządy członkowskich państw, i WHO, które po cichu od lat przygotowywało uwiarygodnienie genderyzmu. Poparcie finansowe jest zapewnione przez Sorosa, a polityczne chociażby przez panią Azari, która maszeruje w paradzie równości.

Dla czytelników znających angielski załączam linki:

https://www.dailymail.co.uk/news/article-2569570/Patricia-Hewitt-breaks-silence-groups-links-National-Council-Civil-Liberties-boss.html

https://www.telegraph.co.uk/news/politics/labour/10659100/Harriet-Harman-Jack-Dromey-Patricia-Hewitt-and-the-Paedophile-Information-Exchange.html

https://www.theguardian.com/politics/2014/feb/28/patricia-hewitt-age-of-consent

The Vilest Men in Britain (25.5.75)

Krzysztof Jastrzembski, Londyn

20 czerwca 2019