Wniosek wizowy do UK od stycznia od 610 funtów do 1408 funtów

Wniosek wizowy do UK od stycznia od 610 funtów do 1408 funtów

 

Od STYCZNIA wszyscy cudzoziemcy, w tym z Unii Europejskiej, muszą ubiegać się o wizę online.

Ci, którzy chcą CHCĄ wizę dla pracowników wykwalifikowanych, potrzebują oferty pracy, oraz biegle posługiwać się językiem angielskim i zarobić co najmniej 25 600 £.

Swobodny przepływ do UE kończy się 31 grudnia.

Nowy brytyjski system imigracyjny zdecyduje, kto będzie pasował do pracy w UK

Wnioski o wizy dla pracowników wykwalifikowanych są oceniane w oparciu o system punktowy, jak jak system obowiązujący w Australii od wielu lat.

Punkty są przyznawane za ofertę pracy za odpowiedni poziom umiejętności dla odpowiedniego zawodu, do którego się kwalifikujesz, znajomość języka angielskiego.

Koszt złożenia wniosku wynosi od 610 funtów do 1408 funtów, a ludzie muszą wykazać, że mają wystarczająco dużo pieniędzy, aby się utrzymać. 

Kandydaci muszą poczekać około trzech tygodni, aby dowiedzieć się, czy dostali wizę.

Obywatele UE, którzy już mieszkają w Wielkiej Brytanii przed 31 grudnia, te rodziny mogą ubiegać się o przyjęcie do programu osiedleńczego UE . Obcokrajowcy nowi muszą zdobyć 70 punktów, jeśli chcą pracować w Wielkiej Brytanii. Jeśli ktoś mówi po angielsku i nie znajdzie wykwalifikowanej pracy u „zatwierdzonego sponsora”, nie otrzyma już 50 punktów.

OCZYWIŚCIE koniec zasiłków dla rodzin dla ludzi bez pozwolenia na prace.

Minister Spraw Wewnętrznych Priti Patel mówi, że system jest „prosty, skuteczny i elastyczny” i umożliwia pracodawcom uzupełnianie braków w umiejętnościach, a jednocześnie nakłada na firmy odpowiedzialność za szkolenie i inwestowanie w brytyjskich pracowników.

Nowe zasady dla studentów zagranicznych wchodzą w życie w październiku.

Prawa więcej niż trzech milionów obywateli UE, którzy już pracują w Wielkiej Brytanii, są chronione na mocy umowy o wystąpieniu wey Zjednoczone Królestwo i UE podpisały wcześniej w tym roku.

Graphics of how to get 70 points

Konrad W

System punktowy do Uk od Stycznia musisz mieć 70 punktów. Szczegóły

2 grudnia 2020

1 komentarzy
  1. Gd luck with that points system UK. We would rather pay that amount for Australian or Canadians visa instead especially they got simplified procedures and much better AND clearer LONG TERM prosperity benefits nationaly provided to ALL of their tax payers.Period.

Komentowanie jest wyłączone.