Włamanie do Pałacu Buckingham Królowej gdy spała.

Włamanie do Pałacu Buckingham Królowej gdy spała.

 

We wczesnych godzinach porannych intruz włamał się do Pałacu Buckingham, gdy królowa spała zaledwie kilka metrów, wywołując obawy w królewskich kręgach o poważnym naruszeniu bezpieczeństwa.

Źródła powiedziały gazecie, że zatrzymanie mężczyzny zajęło policji około czterech minut, gdy oceniali, czy nosi jakąkolwiek broń. Istnieją również obawy.

Rzecznik policji metropolitalnej powiedział: „Funkcjonariusze aresztowali mężczyznę pod zarzutem naruszenia prawa, w przeciwieństwie do art. 128 ustawy o poważnej przestępczości zorganizowanej i policji z 2005 r.

„22-letni mężczyzna został aresztowany w środę, 10 lipca o godz. 02:00 przez funkcjonariuszy z Oddziału Ochrony Fotografów i Specjalistów Meta po tym, jak wspiął się na bramę pałacu Buckingham.

Królewski insider powiedział : „W pałacu był intruz, podczas gdy królowa spała w swojej sypialni, a on był na wolności kilka dobrych minut, zanim policjanci go aresztowali.

Dodali: „Ten intruz dostał się do pałacu prawie 37 lat temu, odkąd Michael Fagan znalazł się w sypialni królowej. „Jak to możliwe, że przez te wszystkie lata ktoś może wspiąć się na ogrodzenie i wejść do środka bez natychmiastowego zatrzymania? A co z cenzorami ciepła i CCTV? Bezpieczeństwo królowej powinno być najważniejsze ”.

Królowa „mogła zostać zraniona” przez intruza.”.

Konrad. W

10 lipca 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Londyn