WIZZ AIR rozpoczyna loty z Luton w następny piątek

WIZZ AIR rozpoczyna loty z Luton w następny piatek

 

WIZZ AIR ogłosiło dzisiaj plany, że w przyszłym miesiącu wznowią niektóre loty z lotniska Luton, co może spowodować powrót branży lotniczej po miesiącach trudności finansowych.

Tanie linie lotnicze ogłosiły, że loty zostaną wznowione z lotniska Luton w Bedfordshire w piątek. Linia lotnicza jest pierwszą w Europie, która kontynuuje swoje usługi po wybuchu koronawirusa.

Niektóre linie lotnicze zawiesiły większość operacji, podczas gdy inne całkowicie uziemiły swoje floty.

Wizz powiedział w dzisiejszym oświadczeniu, że będzie kontynuował swoją działalność, ale wprowadzono nowe środki bezpieczeństwa i higieny, aby mieć pewność, że wirus nie rozprzestrzeni się dalej.

Dyrektor zarządzający Wizz Air UK Owain Jones powiedział, że zdrowie i bezpieczeństwo ich klientów będzie priorytetem.

Powiedział: „Ponownie uruchamiając wybrane loty z  Luton, naszym głównym zmartwieniem jest zdrowie, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych klientów i załogi.

„Wdrażane przez nas środki ochronne zapewnią jak najlepsze warunki sanitarne.
Powiedzieli również, że personel pokładowy będzie musiał nosić maski i rękawiczki podczas lotów i rozdawać pasażerom chusteczki dezynfekujące.

Samoloty będą również dezynfekowane przez noc.

Klienci zostaną poproszeni o dokonanie odprawy i dokonanie wszelkich dodatkowych opłat za bagaż online, aby ograniczyć interakcje ludzi na lotnisku.

 

 

Wizz Air Suspends Winter London-Ljubljana Flights

Konrad W

25 kwietnia 2020