Wizy do USA – Nie zniesione. Departament USA nominował do sprawdzenia

Wizy do USA – Nie zniesione. Departament USA nominował do sprawdzenia

 

W Polace zapanowała wielka radość i wszystkie media pisza do zniesiono wizy do USA – oczywiście ma to służyć do wygrania PIS w wyborach za tydzień

Ale jaka jest prawda

Otóz wchodzimy na strone deparatmentu w USA i co tam czytamy ?

Że departament dopiero rozpoczyna sprawdzania czy Polska nadaje sie na system bezwizowy  – dlatego 2 miliony Polaków szybko nie ucieknie z Polaków do USA by zostać na czarno.

oto co tam pisze

Oświadczenie sekretarza prasowego w sprawie nominacji Polski do przystąpienia do programu zniesienia wiz

Prezydent Donald J. Trump ogłasza, że Departament Stanu oficjalnie nominował Polskę do przystąpienia do programu zniesienia wiz. Jest to ważny krok w dalszym zwiększaniu więzi gospodarczych, bezpieczeństwa, kulturalnych i międzyludzkich między naszymi dwoma narodami. Teraz, gdy Polska została nominowana, Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego podejmie jak najszybciej niezbędne działania, aby ocenić udział Polski w programie. Jeśli Polska zostanie wyznaczona jako kraj objęty programem zniesienia wiz, jej obywatele będą uprawnieni do bezwizowego podróżowania do Stanów Zjednoczonych w celach biznesowych i turystycznych. Stosunki dwustronne między Stanami Zjednoczonymi a Polską nigdy nie były silniejsze, a byłoby to niezwykłym osiągnięciem dla obu krajów.

Tutaj jest tekst prawdy.

Idą wybory w Polsce więc Polaków się wszystko wciska do głowy, nie kupuj jeszcze biletu do USA bo do wyjazdu bez wiz daleka droga i może się okazać że departament odrzuci Polskę.

https://www.whitehouse.gov/briefings-statements/statement-press-secretary-regarding-nomination-poland-entry-visa-waiver-program/?

Konrad W

 

5 października 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Polska

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *