Wisła akademia piłkarska dla dzieci w UK. Zapisz swoje dziecko

Wisła akademia piłkarska dla dzieci w UK. Zapisz swoje dziecko

 

Czy twoje dziecko gra w piłkę nożna ?

Czy chce w przyszłości rozpocząc kariere zawodowego piłkarza ?

Jeśli tak niech skorzysta z naszych treningów. 

Wisła Kraków UK to sieć profesjonalnych akademii i klubów sportowych w całym UK. 

Znajdziecie ich w Liverpool, Wrexham, Chester, Accrington, Crewe, Londyn Crawley, Londyn Croydon, wkrótce otwarcia kolejnych kilku oddziałów między innymi w Stoke, Telford , Londynie i okolicach oraz wschodniej i środkowej Anglii.. 

W drużynach Białej Gwiazdy prowadzone są treningi piłkarskie dla dzieci od 4 do 13 roku życia. Dzięki wielu oddziałom, trenerzy mogą organizować wiele zgrupować, wyjazdów, turniejów oraz ciekawych sparingów. Daje to też duże możliwości scoutingowe i rozwojowe dla podopieczych, którzy są obserwowani przez najlepsze kluby Premier League min. Liverpool FC oraz Manchester City z którymi Wisła nawiązała współpracę   czy też scoutów PZPZ którzy wyszukują młode talenty do Reprezentacji Polski. Akademie działają na licencji i pod stałym nadzorem klubu z ponad stuletnimi tradycjami Wisła Kraków S.A .

Jednym z głównych partnerów jest znana na całym świecie firma zajmująca się AI – Synerise. Wisła Kraków UK to nie tylko piłka nożna, prowadzimy też organizacje CIC , która ma na celu rozwój i aktywizację lokalnych społeczności po przez organizacje turniejów, festynów i aktywnego życia codziennego dla rodzin zrzeszonych przy akademii.

Na ostatnim festynie z okazji dnia dziecka w Liverpool było ok 600 osób, grały zespoły muzyczne, dj oraz było wielu lokalnych przedsiębiorców.

Zespół to świetni, licencjonowani trenerzy, fizjoterapeuci, psycholog, analitycy, welfare officerowie. Wisła w UK to też współpraca ze polskimi szkołami sobotnimi gdzie trenerzy prowadzą wykłady oraz zajęcia sportowe.

Jak widzimy na profilu facebookowym o projekcie w ciepłych słowach wypowiadają się tacy znani ludzie jak Marcin Daniec, Roman Kołtoń czy Mateusz Borek. Rodzice piszą wiele pozytywnych komentarzy, więc śmiało możemy zaprosić Państwa dzieci na treningi sportowe do drużyn Białej Gwiazdy !!

” Niech Biała Gwiazda Rozświetli Całe UK ” 

Kontakt i zapisy:
wislakrakowuk@gmail.com
07919203069
www.wislakrakowuk.com  
Twitter, Instagram, Facebook, Youtube : Wisla Krakow UK

 

 

19 czerwca 2019