Winni wielkiej przegranej PIS w Wielkiej Brytanii

Winni wielkiej przegranej PIS w Wielkiej Brytanii

 

Cztery lata temu PIS zdobył więcej głosów na wyspach niż Platforma która Rządziła w Polsce. Niestety przez 4 lata PIS tak obżydził Polakom swoimi decyzjami na Wyspach życie że w tym roku przegonili polityków PIS i przez to i Senatorowie PIS i Posłowie nie dostali sie do Parlamentu.

Ponad milion Polaków na wyspach moze mieć wpływ na wybór Senatorów także dlatego kilku sentatorów PIS nie dostało się do Parlamentu bo brakło kilkanaście głosów.

Oto jak przegrał na wyspach PIS.

  1. KOALICJA OBYWATELSKA (PO) – 36,93% i 32 754 głosy
  2. SLD – 23,10% aż 2 0487 głosów
  3. PiS 20,27%  tylko 17 874 głosy
  4. KONFEDERACJA – 15,42% i aż 13671 głosów
  5. PSL – 4,28% i 3800 głosy

Teraz dlaczego i przez kogo przegrał PIS.

Ambasador Rzegocki w Londynie.

PiS z Polskie niestety nie kontrolował swoich pracowników w Londynie a robili wszystko aby tylko odżucić ludzi od popierania PIS. Jak donosiły nam osoby popierający PIS w Londynie które organizowały 4 lata temu przed wyborami spotkania z Politykami PIS zostały „olane” przez Ambasadora Rzegockiego. Do Ambasady przyjeżdzała czy to pani Szydło, czy Premier Polski , Ambasador nie zapraszał ludzi któży wspierali PIS ale tylko swoich i większości byli to ludzie którzy wspierają Platformę Obywatelską .

Ponadto zniszczył Bieg wilczym Tropem dając pieniadze na organizacje nie osobą którym robiły to cały czas i przychodziło setki ludzi i uczestnikom ale dał nowym osobą które nie miały pojęcia jak to sie robi dlatego w tym roku było bardzo małe zainteresowania gdyż osoby chciały tylko pieniadze na organizacje imprezy. Podział pieniedzy na Polonie przez Ambasadora jest karygodny.

Przed wyborami w tym roku na spotkaniu z dwomia kandydatami PIS do Sejmu , Ambasador oglądał film na temat ” wracać do Polski ” taka byla reklama Polityków PIS na wyspach.

Oto ten pan , zdjecie zostało znalezione 4 lata temu gdy Ambasador pozował na jakies imprezie w Londynie.

Sławomirem Wróbel

 

Były działacz innej Partii niż PIS ale 5 lata temu przed wyborami gdy Rządziła PO  zaczął działać w Londynie a PIS widział w nim polityka który będzie reprezentował PIS na wyspach, niestety chodziło o dostanie dobrego stanowiska. Gdy 4 lata PIS wygrał wybory Wróbel dostał stanowisko w Telewizji Polskiej która ma program dla Polakow na wyspach .

Bardzo słaby program , małe zainteresowanie- Filip Frąckowiak jest odpowiedzialny za ten program i dewastacje Pieniedzy Polskiego podatnika na słaby projekt który nie pomaga PIS a wręcz ludz odżuca ale kase swoi dostają.

Ten człowiek odsunął Polaków, którzy powaznie popularyzowali PIS w Londynie i na wyspach a politykom PIS w Londynie organizował spotkania.. Spotkania były mało reklamowane donosi nam Polka w Londynie, zapraszani byli tylko wybrani ludzi wiec marketing PISu był na najsłabszym wydaniu na wyspach.

Pan Kwiatkowski odpowiedzialny za Kontakty z Polonia od Prezydenta Dudy

Ten Polityk odsunął od PIS kolejną wielką ilość symaptyków na wyspach. . Chyba chodziło o dostanie pieniedzy za posadę do kontaktu z Polonia na wyspach nic wiecej. Kontakt był utrudniony, unikał spoktań z ludzmi , spoktania były sporadyczne może 3 przez całe 4 lata i tylko dla swoich. Jak mówilili ludzie przylatywał robić swoje sprawy a nie dla Polonii.

 

PONADTO:

– likwidacja głosowania korespondencyjnego na wyspach przez PIS

– mała ilość miejsc do głosowania dla Polaków – jak donosi nam jedna osoba konsul w Manchester nie pozwolił Polakom na otwarcie komisji wyborczej w Liverpool gdyż jest tam wielka ilość Polaków lubiących PIS – donosi jednak pani

– całkowite olanie przez PIS ludzi któzy 4 lata temu pomagali kandydatom PIS wygrać wybory

Oto przez 4 lata informowalismy ze dzieje się zle z poparciem PIS na wyspach wszyscy mieli to w 4 literach z PIS ….

Oto wielka Przegrana osoba pani Małgorzata Wypych z PIS która starała się o Poparcie Polaków na wyspach w tym roku.

4 lata temu dostała poparcie teraz już nie dostała . Obiecała 4 lata Polakom nawet  stworzyć nową grupę działającą na emigracji – Immigration Party, która ma pomagać Polakom w potrzebie. Było to opisane 4 lata temu, jak zawsze „obiecanki cacanki” teraz NIE dostała sie do Senatu.

www.polskie-echo.com/chca-pomagac-polonii-w-uk-23-10-spotkanie-z-anna-anders-oraz-malgorzata-wypych

Kolejny przegrany na wyspach będzie Andrzej DUDA bo ludzie mają dość PIS przez złą politykę Ambasadora, Kwiatkowskiego dotyczącą Polaków i ludzi wspierających PIS na wyspach. – ponad milion Polaków na wyspach niech tylko pójdzie z 100 tysiecy ludzi może zdecydowac o zakończeniu pracy pana Dudy

Przez 4 lata informowalismy że dzieje sie zle na wyspach z poparciem PIS wszyscy się śmiali no to teraz PIS stracił Senat !!!!

Rzegocki Ambasador, Londyn i wielkie problemy ludzi prawicy z PIS.

 

Ambasador Rzegocki doprowadził do spadku notowań PIS w Londynie.

Skandal ze spotkaniem Kwiatkowskiego w Wielkiej Brytanii

Schyłek wilczego bieg w Londynie? Pieniądze Rzegocki tylko dla swoich.

 

Konrad W

 

 

21 października 2019

1 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *