Wielkiej zmiany w Polsce. Kto zmusił Szydło do rezygnacji

Wielkiej zmiany w Polsce.Kto zmusisz Szydło do rezygnacji

 

Niesamowite informacje z Polski

Obecna Premier Beata Szydło złożyła rezygnację czyli ktoś musiał na niej wymusić złożenie.

Generalnie Premier Beata Szydło była dobrym Premierem ludzie ją lubili za odwagę i słowa bardzo stanowcze. Co ciekawe Rząd PIS miał aż 40 % głosów zadowolenia społecznego.

Kto mógł wymusić zmianę ?

Watykan ? Bruksela ?  Rosja ? Niemcy ? Spróbujemy odpowiedzieć procentowo.

 

Watykan – dajemy 40% – niestety ale Papież oraz pracownicy Watykanu czyli księża rzymskokatoliccy chcieli aby do Polski przyjmować emigrantów. Premier Szydło stanowczo się sprzeciwiała , dlatego Watykan i Polscy biskupi mogli wymusić zmianę i rezygnację Szydło na Dudzie który podpisuje ustawy Rządu. Trzeba pamiętać że Biskupi już zablokowali reformę Sądów rękami Dudy który to pojechał do nich dzień przed podjęciem decyzji ustawy PIS reformującej Polskie Sądy pamiętające czasy „komunizmu”.

Bruksela 30% – Premier Szydło umiała z przytupem i z odwagą wyrazić się jasno podczas obradów w Parlamencie Europejskim , jej głos był słyszalny na terenie całej Europy i świata jak powiedziała – „Europo obudź ” – nagranie na dole.

Rosja – 20% – mały procent ale dajemy Rosja zawsze miesza , mieszała i będzie mieszać w Polskiej polityce, jej szpiedzy usadowieni przy boku Dudy, czytamy że są tam byli współpracownicy WSI którym nie podoba się że Minister Macierewicz sprowadził do Polski wojska Amerykańskie , zbudował obronę terytorialną oraz zaczął aresztować osoby podejrzane o szpiegowanie na rzecz Rosji.

Niemcy 10% – niestety ale najmniejszy procent ponieważ w Berlinie , pani Merker też ma swoje problemy w polityce, ale nie wolno tego wykluczyć że Niemcy maczali palce w zmianie Premiera Polski.

Jedno jest pewno Kaczyński lider Partii musiał się ugiąć , dlaczego , za co nie wiemy gdyż nie zmienia się Premiera Polski gdy sondaże cały czas rosną.

Zmiana to pokazuje jeszcze jedno że PIS to nie jest Partia Polaków ani nie jest Partią Kaczyńskiego ktoś jeszcze stoi za tą Partią ktoś kto nie jest za Polską i dobrą zmianą.

Polacy będą musieli szukać inne partii, która zagwarantuje im Nowoczesną Polskę bez komunistów. Premierem zostanie „Nowy Gierek” czyli Morawiecki który przez dwa lata nie potrafił ani obniżyć ZUS dla Polskich przedsiębiorców ani podatków. Gierkiem został nazwany ponieważ chwalił się że budżet jest duży niestety ale o sile państwa nie decydują pieniądze zgromadzone na koncie Polskim ale w portfelach Polaków oraz ich prywatnych firmach. Niestety Polak dalej jest robolem w firmach zachodnich zamiast otwierać swoje firmy i zatrudniać pracowników , ale jak ma to robić jeśli jeszcze nie zarobi a ZUS już musi płacić. Morawiecki nie będzie umiał także odpowiedzieć z taką stanowczością w Brukseli jak Beata Szydło.

Oczywiście zmiana Premiera Polski jest zaplanowana przez ciemne siły które chcą zmienić Amerykański kierunek w Polsce, wojska Amerykańskie przeszkadzają Rosji i Niemcom – nowy Premier będzie powoływał nowych ministrów a Duda ich zatwierdzał – Macierewicz i jego wojska Amerykańskie są na wylocie..

„Smoleńsk” w białych rękawiczkach – gdyż nie zwalnia się albo nie przyjmuje rezygnacji Premier którego notowania wynoszą ponad 40% ponadto Morawiecki nie należał do PIS przed wyborami wiec to pokazuje, że mocodawcy którzy wymusili zmianę Szydło i pan Duda pomógł gdyż on zatwierdza Rząd – są bardzo wysoko.

 

Jednym słowem jeśli usuwa się Premiera z PIS ktora ma bardzo dobre notowania, wprowadziła 500+ , zdobyła wiele głosów podczas wyborów a mianuje się Morawieckiego który w wyborach nie należał do PIS, pokazuje to iż PIS nie ma wpływu już na zarządzanie i wyborem najważniejszych ludzi w Państwie.

Czy Polaków stać na zrobienie manifestacji przed Sejmem i domem Kaczyńskiego aby wróciła Szydło, chyba nie ale na pewno nic to nie da, plan to usunąć Ministra MON który aresztuje szpiegów rosyjskich w Polsce oraz Polska przyjmie emigrantów i to już bardzo szybko.

OTO SZYDŁO W AKCJI i przechodzi do historii

 

Musi być w tym ziarnko prawdy gdyż za namową jakiś sił  po ostatnim artykule zablokowano nam umieszczanie linków na grupach, jednak mamy przyjaciół którzy to robią.

Dziadek Terlecki już wie Duda i Kaczyński zwalniają Szydło

Konrad W

 

 

 

 

7 grudnia 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polska

2 komentarzy
  1. Ruch 11 listopada nadzieją Polaków! Wszystko transparentne i jasne poglądy, a nie kuluarowe gierki!

  2. Koniec „dobrej zmiany”mydlili oczy Polakom przez 2 lata…duda nie podpisze nominacji dla Macierewicza koniec dwustronnych stosunków USA Polska!!!!!!!!!!!!!!zdrada!!!!!!!!!!!!!!!TYLKO RUCH 11 LISTOPADA !!!!!!!!!!!W NIM NADZIEJA

Komentowanie jest wyłączone.