Ważne, Premier Szydło i Macierewicz w Londynie 28.11, szukuje sie zadyma

Londyn

Premier Szydło i Macierewicz w Londynie 28 listopada

Jak donosi nam informator z Londynu jutro 18 listopada około godziny 18.30 w Ambasadzie w Londynie będzie spotkanie z panią Premier Szydło i Ministrem Macierewiczem.

Pani Premier będzie też około godziny 12.40 na Downing Street i będzie miała spotkanie z panią Premier Wielkiej Brytanii.

Czy będą poruszane sprawy związane z Polakami po wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej ?

Według naszych informatorów jacyś Polacy, którym nie podobają się Rządy Premier Beaty Szydło mają tworzyć przed Downig Street manifestacje anty Rządową PIS.

Czy to KOD ?

Kto chce zakłócić spotkanie Premiera Polski, Ministra Obrony Narodowej z Premierem Wielkiej Brytanii ?

Czy szykuje się więc zadyma w Londynie na oczach całego świata. Brytyjskie gazety na pewno o tym napiszą robiąc wstyd Polakom mieszkającym na wyspach.

Jeśli popierasz Premier Beaty Szydło, przyjdzie i przynieście flagi pod Ambasadą RP w Londynie, godzina 18.30., w USA ludzie się krzyknęli i było około 1000 osób.

Zapraszają Polacy w Londynie.

Jedno należy zaznaczyć jeśli z Premier Polski jedzie do Londynu Minister Macierewicz będą rozmawiać o sprawach Polaków w Anglii ale także na temat bezpieczeństwa w Europie i NATO. Wiemy że Niemcy chcą zbudować Armię Europejską kosztem NATO, aby kraje Europejskie nie płaciły na NATO ale na zachcianki Niemców . Pokój w Europie i nie ginęli Polacy był tylko przez 45 lat kiedy w Europie siłę militarną  byli alianci czyli USA i Wielka Brytania. Kiedyś zaś Niemcy i Francja mieliśmy dwie wojny i napoleona. Zginęło miliony ludzi.

Lepiej niech Polska trzyma sztamę z Wielką Brytanią i USA niż Niemcami i Francją.

27 listopada 2016
Czytaj inne artykuły w dziale Sprawy Polonii

2 komentarzy
  1. „jacyś Polacy” to jeszcze jest śmieszne ale na miłość boską – „anty Rządową”? ;-DD

Komentowanie jest wyłączone.