Waszczykowski, Rzegocki zawiedli, wyśmiali ludzi PIS w Szkocji i w Anglii

Waszczykowski i Arkady Rzegocki

zawiedli i wyśmiali ludzi PiS w Szkocji i w Anglii

 

 „Wykleci ” to film przypominający Polaków którzy po zakończeniu II wojny światowej chcieli normalnej wolnej Polski. Czy Historia lubi się powtarzać …

Jak donoszą nam czytelnicy i Polacy ze Szkocji którzy popierali Prawo i Sprawiedliwość są zawiedzeni bezradnością i arogancją władzy Prawa i Sprawiedliwości.

 Sprawa dotyczy obecnego Konsula w Edynburgu.

Osoby glosujący i popierający Prawo i Sprawiedliwość w ostatnich wyborach głosowali w Szkocji aby odwołać obecnego Konsula w Edynburgu.

Jest to urzędnik normalne mianowany przez była Platformę Obywatelską logiczne jest że wspierał ludzi którzy byli bliski Platformy Obywatelskiej.

Niestety to nie najważniejszy zarzut, ale przez 8 lat jego praca była tak skandaliczna w pomocy dla rodzin którym opieka społeczna odbierała dzieci że – uwaga złożono nawet zawiadomienie do Prokuratury w Polsce na niego.

Minęło prawie 6 miesięcy a Minister Waszczykowski namiestnik z PIS nic z tym nie zrobił.

Co ciekawe Ambasador Rzegocki przyjechał do Szkocji i brylował w mediach jak by nigdy nic. 

– To są jakieś jaja ” mówi do telefonu mężczyzna ze Szkocji, głosowaliśmy na PIS bo myśleliśmy że zmieni się nasze życie i tutaj na wyspach. – po co głosowałem na PIS miała być zmiana nie tylko w Polsce.

Przechodzimy do Londynu to okazja napisać kilka słów o Ambasadorze Rzegockim.

Nasz profesor już tak „poniżył” zrobił wyklętych ludzi popierających PIS w Londynie że muszą interweniować w Polsce.

bardziej sympatyzuje z osobami popierającymi wcześniej platformę Obywatelska niż Prawo i Sprawiedliwość.

– podczas spotkań w Ambasadzie jest znikoma ilość osób walczących o PIS przed wyborami, jest to spowodowane iż urzędnicy są starą gwardią Ambasadora Sobkowa, dochodzi do takich sytuacji że podczas spotkania z Premier Polski czy Szefem PIS w Ambasadzie znikoma ilość ludzi popierający PIS opuszczała Ambasadę widząc kogo zaprasza Arkady Rzegocki.

Ale to nie wszystko – mówi nam pani z Londynu.

30 kwietnia w Londynie będzie spotkanie ludzi popierający PIS z przedstawicielami Polskiego Sejmu i będzie to spotkanie na temat :skandalicznej pracy Ambasadora Rzegockiego”. Posłowie otrzymają listę skarg na Ambasadora Rzegockiego. Jak mówi nam pani Ludzie którzy mogliby oddać życie za PIS są zniesmaczeni jego pracą a ludzie popierający wcześniej Ambasadora z Platformy są z niego zadowoleni.

Panie Rzegocki czyż nie pomyliły się panu strony i już pan zapomniał kto panu wywalczył pracę – kończy pani z Londynu.

Komentarz:

Nie mieszkamy w Londynie ,  ale jedną rzecz trzeba zarzucić Ambasadorowi czyli brak informacji o zbliżających się spotkaniach. Spotkania czy to Polityków Polskich z Polonią czy to Ambasadora z Polakami mieszkańcami wysp są opisywane ale po spotkaniu. Nie przeczytasz informacji że np w następnym miesiącu będzie spotkanie Ambasadora w jakimś mieście. Tak było też gdy do Londynu przyjechała pani Premier Szydło a wielu ludzi chciało przyjść z kwiatami na lotnisko aby ją przywitać. Tak wita się we wszystkich cywilizowanych krajach swoich ulubionych Polityków.

Podejrzewamy jest to robione specjalnie aby obrzydzić ludziom PIS, którzy lubią tą partię w Londynie oraz aby nie było za dużo ludzi na spotkaniach z Ambasadorem bo w końcu jest z PIS..

Niestety pan panie profesorze jest szefem budynku Ambasady i pan odpowiada za wszystko to pan jest wizytówką tej Partii na wyspach.

Na wyspach będzie wyświetlany film „Wyklęci” . nasuwa się porównanie, że po co iść do kina płacić bilet.  Wyklętych ludzi spotykamy teraz tutaj w naszym życiu, to ludzie którzy oddali głos na PIS, to ludzie, którzy walczyli na ulicy w Londynie kiedy KOD nie zgadzał się z wyborem nowego Rządu w Polsce a teraz wielcy urzędnicy PISU, którzy dostali pracę właśnie przez tych ludzi czyli nowy Ambasador Rzegocki i szef MSZ Waszczykowski po prostu ich zawiedli. Podlizują się ludziom, mediom, organizacjom popierającymi Platformę w Londynie czy w Szkocji a nie wspierają ludzi którzy walczyli o wygraną PIS. Wystarczy iść na spotkanie w Ambasadzie kto tam przychodzi. Nawet pani Senator z Londynu, chyba każdy wie o kogo chodzi – opuściła spotkanie w niesmaku – kończy do telefonu pani z Londynu.

Przyjdź na spotkanie w Londynie z Posłem Melakiem – będzie to spotkanie na którym wyszczególnimy skandaliczną pracę Ambasadora, który reprezentuje naszą partię PiS a daje wstyd Pisowi. Ponadto będzie możliwość omówienia wszystkich problemów Polonii.

Czytelniczka, wierna dla Prawa i Sprawiedliwości, organizatorka spotkania w Londynie was  wszystkich zaprasza. Przygotujemy mu listę problemów którą zawiezie do Polskiego Sejmu.

 

melak

Konrad W

19 kwietnia 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Sprawy Polonii