Waszczykowski na twitterze ” Tusk to ikona zła i głupoty „

 

Waszczykowski na twitterze ” Tusk to ikona zła i głupoty „

 

Polski minister Spraw Zagranicznych ocenił byłego Polskiego Premiera oraz Szefa Unii Europejskiej, że jest to ikona zła i głupoty.

President Donald Tusk is an “icon of evil and stupidity,” according to his compatriot, Polish Foreign Minister Witold Waszczykowski.

Wiele zagranicznych mediów podchwyciło tą informację cytując wypowiedz.

Należy zaznaczyć że Jarosław Kaczyński trafnie powiedział, że Polska nie może popierać na drugą kadencje Tuska gdyż w Polsce ciąży na nim wiele sytuacji  które to ocierają się o Prokuraturę : Komisja Amber Gold, Smoleńsk . Czy taki człowiek może być szefem Unii.

Ponadto Witold Waszczykowski powiedział:

„Jesteśmy krajem, który chce być bardzo aktywny w dyskusjach nad przyszłością UE, Brexitu i stosunków Wielkiej Brytanii z Europą, ale w tych sprawach Tusk nie zrobił nic, aby pomóc nam.

Polski rząd twierdzi, że podtrzymuje wartości demokratyczne – mimo prób opozycji która wywołała kryzys polityczny i wywołała zamieszki w całym kraju.

Należy dodać że Donald Tusk powinien zostać odwołany w trybie natychmiastowym gdyż kraje Unijne straciły Wielką Brytanię w referendum, Bruksela przegrała referendum w Holandii i we Włoszech. Ponadto kryzys emigracyjny, zniszczone miasta, upadek turystyki w krajach takich jak Grecja, Francja , Włochy oraz śmierć ponad tysiąc ludzi na ulicach to wina też Donalda Tuska że nakazał pod karami finansowymi otwarcie granic UE bez kontroli.

Dlatego nikt nie powinien kwestionować czy dalej przedłużać pracę w Brukseli Donaldowi Tuskowi, gdyby tylko to ktoś zrobił nie ma szacunku do zmarłych osób w Europie w zamachach.

Najlepsze z tego wszystkiego jest to iż Premier Cameron podał się do dymisji gdy Wielka Brytania zagłosowała za Brexitem, Premier Włoch podał sie dymisji po przegranym referendum, Prezydent Francji Holland ogłosił że nie będzie ubiegał się o drugą kadencję.

Natomiast jak powiedział Polski Minister czyli – Ikona zła i głupoty – Tusk dalej chce pracować jako szef Unii i nie widzi zła jakiego zrobił krajom i ludziom w Europie.

Umowę z Wielką Brytanię powinien prowadzić już nowy szef UE gdyż to przez Donalda Tuska kraje Unijne straciły jednego z najlepszego płatnika netto do Brukseli. Przez dwa lata jego Rządów Polityka UE została znienawidzona przez większość Brytyjczyków i nie tylko w Europie.

Oto Twitter Ministra Waszczykowskiego, kliknij by powiększyć:

devil

Konrad W

Czytaj podobne artykuły:

http://polskie-echo.com/wysmiali-tuska-w-anglii-bedzie-brexit-i-to-wina-tuska-i-junckera/

http://polskie-echo.com/aresztowac-tuska-junkera-za-ludobojstwo-w-europie-i-pod-trybunal-w-hadze/

http://polskie-echo.com/zorganizowac-manifestacje-w-miastach-eu-o-odwolanie-junckera-i-tuska/

http://polskie-echo.com/wyszlo-szydlo-z-worka-tusk-brytania-ma-opuscic-ue-jak-najszybciej/

http://polskie-echo.com/donald-tusk-i-merkel-igra-zyciem-ludzi-w-europie-totalna-krytyka/

4 stycznia 2017