W ten weekend 350 wydarzeń Anty Brexit w całej Wielkiej Brytanii

W ten weekend 350 wydarzeń Anty Brexit w całej Wielkiej Brytanii

 

Aktywiści z Wielkiej Brytanii, Europejskiego Ruchu i Wielkiej Brytanii dla Europy wyjadą na ulice w sobotę w różnych miastach.

Organizatorzy mają nadzieję na rozdanie 500 000 ulotek, a uliczne stragany będą rozmieszczone na obszarach, które głosowały zarówno „Opuść jak i zostań”.

James McGrory, dyrektor wykonawczy Open Britain, powiedział:

„Nasz największy krajowy dzień działań polega na łączeniu różnych grup proeuropejskich, abyśmy mogli mówić jednym, zjednoczonym głosem, ponieważ wiemy, że razem jesteśmy silniejsi.

W niedzielę rozpocznie się nowa kampania nawołująca do referendum w sprawie ostatecznej transakcji Brexit.

Pro-Europolowi posłowie, w tym laburzystka Chuka Umunna i konserwatystka Anna Soubry wystąpią na premierze w Londynie.

James MacCleary, dyrektor kampanii European Movement UK, powiedział: „Ruch proeuropejski zyskuje na sile i rozmachu, a postęp ten zostanie odzwierciedlony w ten weekend z ogromną demonstracją oddolnej siły na rzecz głosowania obywateli w sprawie Brexitu.

Anne Weyman, wiceprzewodnicząca Wielkiej Brytanii dla Europy, dodała: „Możemy pochodzić z różnych partii politycznych, różnych tradycji i różnych grup, ale jesteśmy zjednoczeni pragnieniem, aby ludzie mieli swój głos w sprawie Brexitu i jesteśmy zdecydowani upewnij się, że ich głos jest słyszalny głośno i wyraźnie.

Podobny obraz

Konrad W

 

14 kwietnia 2018

1 komentarzy
 1. „Pro-Europolowi posłowie, w tym laburzystka Chuka Umunna i konserwatystka Anna Soubry wystąpią na premierze w Londynie.”
  Kto to tlumaczyl?
  – co to jest pro-europol?
  – Chuka to jest facet
  – premierze czego? (czy ialo byc protescie?)
  Ech – nie dosc ze ukladziony to jeszcze zle przetlumaczony tekst…

Komentowanie jest wyłączone.