VIII Marsz Niepodległości w Peterborough, UK, 07.11.2020, 16.00

VIII Marsz Niepodległości w Peterborough, UK, 07.11.2020, 16.00

 

Szanowni Państwo!

W imieniu organizatorów, serdecznie zapraszamy na największy Marsz Niepodległości poza granicami Polski, w poprzednich latach organizowany przez W Jedności Siła, Marsz Niepodległości w Peterborough 2019 i Komitet Obrony Polski- Wielka Brytania. Tegoroczny 8-my Marsz odbędzie się w sobotę 7 listopada 2020, odprawa Straży Marszu 15.30, zbiórka na rynku głównym (Cathedra Square) o 16.00, przemarsz do Sunken Gardens (Central Park) 16.30.

W związku z przepisami Covid 19 obowiązującymi w Wielkiej Brytanii podajemy regulamin na dzień dzisiejszy, który ulegnie zmianom w drugiej połowie października, bo restrykcje maja się zmienić:

„Prosimy zachować odległość dwóch metrów od innych ludzi, nosić maski, nie podawać rąk i unikać wszelkich fizycznych kontaktów. Rodzice z dziećmi są proszeni o kontrolowanie swoich dzieci zgodnie z powyższymi instrukcjami. Osoby biorące udział w prezentacji imprezy proszone są o używanie jednorazowych rękawiczek do mikrofonu i flag oraz środków czyszczących, które zapewnią organizatorzy. Chorzy ludzie nie powinni przychodzić dla dobra publicznego”.

Organizatorzy poszukują również ochotników do Straży Marszu. Te osoby otrzymają kamizelki z logo Marszu oraz opaski. Prosimy o powielanie afiszu i wydarzenia i o zaprosiny gości z Polski.
W Jedności Siła!

Krzysztof Jastrzębski

28 sierpnia 2020
Czytaj inne artykuły w dziale Birmingham

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *