Uwaga.W Oldham wchodzą restrykcję, skok zarażeń wirusem. Unikaj miasta

Uwaga. W Oldham wchodzą restrykcję . Wielki skok zarażeń wirusem. Nie udawaj sie do tego miasteczka.

 

Masz zaplanowany wyjazd do OLDHAM – odwołaj wizytę .

Ostrzejsze ograniczenia koronawirusa wprowadzone w Oldham z powodu wielkiego wzrostu zakażeń wirusem – ponad 100 przypadków w ciągu tylko jednego tygodnia

W Oldham wprowadzane są ostrzejsze ograniczenia dotyczące koronawirusa, gdyż odnotowano wzrost o ponad 100 przypadków w ciągu tygodnia.

Od dzisiaj mieszkańcom mówi się, że nie mogą przyjmować „gości towarzyskich” w swoim domu i muszą trzymać się dwóch metrów od przyjaciół i rodziny.

Radni miasta twierdzą, że rozprzestrzenianie się w gospodarstwie domowym jest „prawdziwym problemem” – zwłaszcza w przypadkach, gdy duże rodziny mieszkają razem w jednym domu.

W Oldham odnotowano 119 nowych przypadków wirusa w ciągu siedmiu dni do 25 lipca – ponad czterokrotny wzrost w porównaniu z poprzednim tygodniem, kończącym się 17 lipca, w którym odnotowano 26 pozytywnych przypadków.

Oznacza to, że Oldham ma teraz wskaźnik infekcji wynoszący 50,2 pozytywnych testów na 100 000 osób, w porównaniu z zaledwie 10,2 tydzień wcześniej.

Zastępca przewodniczącego rady i członek gabinetu ds. Wyzdrowienia z Covid-19 Arooj Shah powiedział, że najlepszym sposobem uniknięcia infekcji jest ograniczenie kontaktu z innymi i pozostanie w domu „gdziekolwiek się da”, w tym praca w domu, o ile to możliwe.

„Organizowanie zgromadzeń powyżej 30 osób w domach prywatnych, w tym w ogrodach i innych miejscach na świeżym powietrzu, oraz w przypadku szeregu innych wydarzeń, w tym ślubów, ceremonii partnerstwa cywilnego i usług, działań społecznych i grup wsparcia, jest niezgodne z prawem. ”.

Masz zaplanowany wyjazd do OLDHAM – odwołaj wizytę, wirus rozprzestrzenia się szybko wśród ludzi , zdrowi mający przeciwciała też roznoszą i mogą Ciebie zarazić w każdym domu, FIRMIE  w Oldham  !!!! .

Konrad W

 

29 lipca 2020
Czytaj inne artykuły w dziale Manchester