UWAGA Video, Polacy po Brexit nie doznają uszczerbku !!!

Sytuacja po Brexit dla Polaków się nie zmieni i nie doznają uszczerbku – Jarosław Kaczyński

 

Same sensacje wychodzą ze spotkania z Londynu gdzie Szef PiS Kaczyński spotkał się z Premier Brytanii oraz z wybrańcami Polonii. Najpierw dowiadujemy się że Kaczyński stwierdził, że Polacy nie odczują Brexit – wspaniała informacja, możesz już nie przejmować się Brexitem.

Druga informacja dotyczy spotkania Kaczyńskiego z ludźmi z Londynu.

Sławomir Wróbel, który współorganizuje spotkania z politykami PIS stwierdził, że Polacy mają problemy z otwieraniem kont bankowych oraz uzyskiwania numeru ubezpieczenia.

Oczywiście to nie prawda, każdy może otworzyć konto bankowe, jeśli nie znasz angielskiego poszukaj gdzie pracuje w banku osoba z językiem Polskim i jeśli masz wszystkie dane, które potrzebuje bank, możesz otworzyć konto.To samo numer ubezpieczenia, wystarczy zadzwonić na specjalny numer, przychodzi list , idziesz na spotkanie i dostajesz numer tymczasowy a oryginalny numer przychodzi do domu w kopercie.

Ludzie i Polacy mają całkowicie inne problemy niż konto bankowe ale aby to usłyszał Kaczyński musiałby spotkać się z ludźmi a nie z ” wybrańcami” którzy żyją w odrealnionym świecie.

Politycy PIS tym razem Kaczyński znów nie spotkał się ze zwykłymi ludźmi, którzy powiedzieli by mu prawdę o problemach w UK.  PIS przekona się za 2 lata w wyborach , bo ludzie na emigracji, którzy byli za nimi, mają ich już pomału dość za arogancje. Grupa Polaków w Londynie, która wspierała PIS przed wyborami ma dość, że jedna osoba odsunęła ludzi na bok tych którzy naprawdę się angażowali dla PIS – mówi do telefonu człowiek popierający PIS  z Londynu. 

Wracamy jednak do sedna wizyty Kaczyńskiego, nie interesują nas spotkania polityków PIS w Londynie organizowanych przez osobę, która nie ma pojęcia jak robić dobry marketing partii, wręcz organizator odrzuca ludzi od PiSu ale interesuje nas BREXIT.

Jednym słowem Polacy na wyspach żyją w jakim Matrixie z Politykami z nad Wisły.

Spotykają się z Polakami cały czas tymi samymi w Londynie, którzy nie mają pojęcia na temat problemu Polaków oraz politycy mówią, że nic się nie zmieni dla Polaków po Brexit, podczas gdy Premier mówiła do całego kraju, że będą zmiany.

Najlepszym przykładem jest fakt, że po Brexit Waszczykowski mówił, że UK będzie wychodziła z UE aż do 15 lat a Parlament przegłosował szybko Brexit nawet opozycja głosowała za, Królowa podpisała a  później a Premier May poparła Tuska na szefa UE a nie przedstawiciela Rządu PiS z Polski. Pokazując im miejsce w szeregu.

Zwróćcie uwagę czy przylatuję Premier Szydło, czy Kaczyński nie ma ogóle informacji przed przyjazdem ani w PAP ani w innych dużych mediach Polskich aby tylko nie przyszło za dużo ludzi. Nikt nie wita ich na lotnisku. Spotkania są organizowane po cichu , po kryjomu tylko dla wybranych, może organizatorzy z Londynu boją się że politycy PIS ich odsuną na bok i poznają innych  bardziej wartościowych ludzi – to jest śmieszne i nie profesjonalne. Ludzie w Polsce oglądając TVP naprawdę pomyślą, że takie problemy z kontami mają Polacy. Obudzicie się w TVP, pokazujecie nie prawdę o problemach Polonii a PIS wstyd i brak profesjonalizmu ze spotkań tylko ze swoimi, wybranymi. Polityk powinien spotykać się z wszystkimi.

Dobra rada.

Jeśli mieszkasz na wyspach nie słuchaj Wróbla ani polityków PIS tylko załatwiaj dokument rezydentury i paszport. Oni nie mają pojęcia o polityce na wyspach jak i o życiu codziennym Polonii. Bruksela nałoży wizy na Brytyjczyków, Londyn na Europejczyków oraz pozwolenia na pracę i PIS Tobie nie pomoże. Jeden polityk Brukselski już mówił o Kaczyńskim, że to Bruksela będzie negocjować z Londynem a nie Warszawa.

 Posłuchaj o problemach Polaków i Kaczyński nic się nie zmieni.

Minister Spraw Zagranicznych mówi, że Brexit może trwać nawet 15 lat. 

Oto co mówiła pani Premier May do całego narodu w TV. – komu więc wierzyć ?

 

Konrad W

 

 

25 marca 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Sprawy Polonii