Ustawa PIS, masz mieszkanie w Polsce możesz go stracić

Ustawa PIS, masz mieszkanie w Polsce możesz je stracić

Komisja PIS, która bada w Warszawie przejmowane kamienice za Rządów PIS to mała gratka okazuje się że nowa ustawa jaką PIS uchwalił jest taka, że jeśli ktoś ma mieszkanie w spółdzielni  na gruntach państwa to może go stracić. Prawie pół miliona Polaków może stracić swoje mieszkania- mówią panowie na filmie.

Polacy usuwając Platformę z zarządzaniem Polski myśleli, że wybierają Partię, która wprowadzi Polskę na ścieżkę rozwoju a to się okazuje że PIS za Rządów Morawieckiego to socjaliści nie mający pomysłu na nowoczesne zarządzanie państwem. Zabrać ludziom, przez duży ZUS, podatki i kontrole skarbówek Polskich firm bo oni wiedzą lepiej jak wydać te pieniądze oraz niesamowite ustawy – oto film który mówi o tych zmianach.

Chyba Polacy głosując na PIS spadli z deszczu pod rynnę…masz mieszkanie w Polsce na takich gruntach może warto go sprzedać jak najszybciej …. a może nie ma już kasy przez 500+ i kredyty trzeba spłacać majątkiem Polaków albo na nagrody dla siebie dlatego sprzedają w Polsce co się jeszcze da….kosztem biednych Polaków…

Oglądaj co się dzieje w Polsce.

 

cały program można zobaczyć na stronie

www.youtube.com/watch?v=ptAnvlX8UnM

Konrad W

 

20 marca 2018