Ursula von der Leyen zmienia Junckera. Cała UE w rękach Niemiec.

Ursula von der Leyen zmienia Junckera. Cała UE w rękach Niemiec.

 

Niemiecka Ursula von der Leyen nominowana na przewodniczącą Komisji Europejskiej

Niespodziewany wybór niemieckiej minister obrony Ursuli von der Leyen na miejsce Jeana-Claude’a Junckera nastąpił po odrzuceniu głównych liderów.

Należy pamietać że Ursula von der Leyen to NIEMIECKI europejski federalista, który popiera utworzenie armii UE.

60-letnia Niemka jest pierwszą kobietą, która została nominowana do objęcia stanowiska w Komisji Europejskiej. Ursula wezwała do Zjednoczenia Europy z własną armią.

Pani von der Leyen, wieloletnia i bliska sojuszniczka pani Merkel, otwarcie mówiła o tym, że musimy przyspieszyć plany armii UE.

Urodzona w Brukseli córka Eurokratki opowiada się także za utworzeniem federalnej Europy, w której państwa narodowe są pozbawione większości sił Armii Narodowych.

W 2011 roku Powiedziała: „Moim celem są Stany Zjednoczone Europy – oparte na modelu krajów związkowych  Niemiec lub USA”.

Wydawanie pieniedzy na samoloty Amerykańskie to strata pieniędzy w Polsce gdyż powstanie Armia Europejska a żołnierz Polski musi zacząć uczyć sie sadzić szczypiorek gdyż Bruksela i UE będzie miała swoja Armie, na która będa płaciły państwa cżłonkowskie czyli i ty swoimi podatkami i wysokimi cenami.

Pani Ursula będzie jeszcze bardziej „przykręcała śrube”  Polsce i innym krajom aby likwidowac kraje narodowe ponieważ ma wzorzec od Merkel. Merkel sama uczyła się jak to robić teraz będa tylko brać od niej wzorce.

Także Brexit przyspieszy gdyż Ursula powiedziała że Brexit musi przyspieszyc i nie będzie żadnych negocjacji nad inną umową.

Konrad W

 

2 lipca 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Niemcy za pomocą UE budują swoje imperium