„Uprowadzono” bez zgody ojca, młodą dziewczynę z Anglii do Polski

„Uprowadzono” bez zgody ojca,młodą dziewczynę z Anglii do Polski

 

Dziewczyna,lat 13 lat o imieniu  Serena Alexander-Benson, która ostatnio była widziała na pokładzie pociągu Eurotunelu z Wielkiej Brytanii „ze starszą osobą”, została zawieziona do Polski.

  „Starsza osoba” jest uważana za obywatela polskiego, który jest przyjacielem matki

Zaginiona nastolatka, którą ostatnio widziano, jak wsiada do pociągu Eurotunelu z Wielkiej Brytanii, może być w drodze do matki, która mieszka w Polsce.

Nastolatka mieszka z ojcem w Londynie, a jej matka mieszka w Polsce.

Serena Alexander-Benson 13, była ostatnio widziana w szkolnym mundurku i zaginęła w rejonie New Malden. Dziewczyna zniknęła z dzielnicy New Malden w południowo-zachodnim Londynie, od godziny 7.30 rano w piątek.

Podróżowała samochodem z przyjaciółką swojej matki, która jest obywatelką polską mieszkającą w Londynie.

„Funkcjonariusze CID z siedzibą w Wandsworth prowadzą dochodzenie.

„Detektywi nie ujawniają dalszych szczegółów na tym etapie trasy, którą przejęła Serena i kobieta, ani tego, jak ustalono, że są w Polsce, gdzie mieszka matka Sereny.

„Na tym etapie priorytetem funkcjonariuszy jest potwierdzenie dokładnego miejsca pobytu Sereny i potwierdzenie, że jest ona bezpieczna. Wszelkie potencjalne przestępstwa zostaną rozpatrzone we właściwym czasie „.

Oświadczenie policji mówi:

Policja Londyńska oświadczyła, że ​​”martwi się o dziewczynkę” i wezwała każdego, kto ma informacje, aby się z nim skontaktować. Ostatni raz widziano Serenę, w piątek była ubrana w swój zielony szkolny mundurek i powiedziała ojcu, że idzie do szkoły. Jednak Serena nie pojawiła się w szkole i od tego czasu nie widziano jej”.

„Każdy, kto może znać miejsce pobytu Sereny lub kto mógł ją widzieć podczas podróży przez Folkestone – prawdopodobnie w towarzystwie starszej osoby z POLSKI – powinien zadzwonić do oficerów w CBS Wandsworth 020 3276 2588”.

 

Serena Alexander-Benson, 13, was last seen in her school uniform and has been missing from the New Malden area. The police want anyone who has seen her to call 999 immediately

Konrad W

 

 

27 maja 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Londyn

1 komentarzy
  1. no i bardzo dobrze. Dla mnie to nie pojete jak mozna dziecko wychowywac w kraju w ktorym panstwo ma wiecej praw do dziecka niz rodzice. W dodatku posrod zwierzat. Nie pozdrawiam zalozycieli rodzin na terytorium kamieniolomow.

Komentowanie jest wyłączone.