Unijni przywódcy zniszczyli turystykę Europy

Europa

Wszystko się sypie.

Nie każdy nadaję się do zarządzania.

Patrząc na obecną politykę prowadzona przez Brukselskich polityków na pierwszy rzut oka wystawia się sprawa emigrantów, na drugim miejscu referendum w Anglii czyli ucieczka od tego „chaosu” następnie sprawa wielkiej emigracji rodzin z Europy Wschodniej do państw zachodnich za „chlebem ” ale zwrócić uwagę należy także na upadek Turystyki w  Europie.

Grecja, Włochy, Sycylia, Malta to tylko kilka rejonów w Europie gdzie turystyka to najważniejsza gałąź gospodarki.

Jeszcze półtorej rok temu rejony te kwitły , hotele, sklepiki , restauracje przynosiły zysk dla wszystkich mieszkańców.

Do miast Francuskich i Włoskich przyjeżdżali ludzie na zakupy , plaże były pełne dzieci .

Co jest więc teraz.

Nadmorskie miasteczka nie maja klientów, sklepy nie mają kupujących, hotele straszą pustkami, ale co najgorsze firmy sprzedające wycieczki w innych krajach nie mają zbytu.

Grecja dla turystów.

grecja

plaze

Grecka wyspa KOS – popularna wśród Brytyjczyków,

kos

kos2

W Wielkiej Brytanii ceny oszalały, najniższe od dekat i tak nikt nie kupuje.

Wszyscy się boją latać.

Wycieczkę w okresie kiedy są wakacje dla dzieci w szkołach w kwietniu można kupić za 250 – 350 funtów i to all inclusive. To samo Malta, nie wspomnę o Egipcie, ale akurat on nie jest w Unii.

Oto wycinek w jakich cenach są wycieczki do Grecji, na pytanie w biurze w centrum Manchester czy ktoś lata do Grecji  pani odpowiedziała , praktycznie nikt.

 

wycieczki

Do Turcji wycieczkę z lotem i z wyżywieniem można kupić praktycznie za grosze czy czasami te 4 miliardy co Unia przeznacza dla Turcji, rząd Turecki nie pomoże tureckiej turystyce ? Nikt nie chce kupować wycieczek.

 

turky2

 

Straty biur podróżnych a także właścicieli hoteli idą w miliardach, czy politycy Unijni oddadzą stracone pieniądze przedsiębiorcą ?

Biuro podróży Thomas Cook  ujawniło koszty kryzysu Europejskiego do czerwca zeszłego roku, gdzie odnotowano stratę aż £ 44m przed opodatkowaniem za okres trzech miesięcy.

Co więc się stało , że się stało tak źle ?

Przywódcy Unijni godząc się na otwarcie zewnętrznych granic doprowadzili do upadku Europejskiej Turystyki.

Politycy na zdjęciu

tusk

 photo/dw.com

Do Grecji nikt nie lata wszędzie emigranci, we Francji ludzie boją się chodzić na zakupy bo wszyscy pamiętają zamachy, we Włoszech też emigranci, Malta, Kos, Tunezja, Turcja, Egipt ( loty zawieszone )wszystko położone na łopatkach. Skala przeraża.

Oto Rządy Shultza, Tuska i Junckera a chcą uczyć Polaków poprawności Trybunału . Niech popatrzą jak zniszczyli Europe .

Kryzys to nic innego jak „głupie” i nieodpowiedzialne decyzje polityków.

Tego się nie pisze, o tym się nie mówi bo nie wypada ale podsumujmy ostatni rok Rządów Polityków Europejskich w Europie:

1. Chaos w Europie spowodowany otwarciem granic dla osób z poza Unii.

2. Gwałty na kobietach, zniszczone miasta, zadymy w Europie.

3. Zamknięte granice wewnętrzne w państwach. Szwecja, Węgry itd

4. Zmiana traktatów Unijnych przez Londyn – przez co Polacy i inni Europejczycy przez 7 lat nie będą sprawiedliwie traktowanie w Europie.

5. Bankructwo turystyki i w krajach które oferują coś dla turystów i  w krajach które zajmują się pośrednictwem – olbrzymie straty finansowe .

Europejska i Polska prasa nie wytyka błędów polityków Unijnych gdyż powiązania świata polityki i mediów są i będą . Najlepszym przykładem gdy PiS przejął władze okazało się że Gazeta Wyborcza Michnika dostawała milionów złotych dotacji od państwa aby nie krytykowała Platformy przez co też Rząd Kopacz niszczył zdrową konkurencję na rynku gazet.

Jednak każde Rządy ( nawet Polaka gdy jest na stanowisku szefa Unii ), które robią źle muszą być krytykowane i to surowo, gdy dochodzi do tragedii – bo zaślepieni nieomylnością politycy mogą zrobić jeszcze większą tragedie.

Unia krajów to wspaniała sprawa ale musi na jej czele stać sztab ludzi wybitnie wybitnych aby nie dochodziło do tego co wyszło w Europie.

Niestety obecni Politycy Unijni nie nadają się na to stanowisko.

 

Konrad W

 

 

 

 

 

20 marca 2016
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka

2 komentarzy
  1. Wszystko ladnie tylko blagam ludzie nauczcie sie roznicy miedzy emigrantem a imigrantem. To jak mylic import z eksportem.

  2. Języka Polska to trudna jest sprawa dla Zagraniczną Mężczyzą. Albo Polska Mężczyza w szkole podstawowej poosiadała w Dzienniku samom dwujkom.,

Komentowanie jest wyłączone.