UK zostanie w UE opuści na papierze, Liberałowie pokonali May jej bronią

Brytania zostanie w UE opuści na papierze, Liberałowie pokonali May jej bronią 

 

Ależ się wszystko zmienia .

Pani May przebywa w Brukseli gdzie podpisuje umowę przejściową po Brexit, niestety dla osób które liczyły na to że Wielka Brytania odejdzie z hukiem od Unii Europejskiej oraz Bruksela straci i pieniądze i siłę oddziaływania i „duszenia krajów w Europie muszą się zawieść.

Dlaczego.

Kilka miesięcy temu Lider Partii Pracy rzucił do opinii publicznej informacje że firmy Brytyjskie potrzebują okresu przejściowego aby dostosować się do Brexitu. Pani Premier May podchwyciła szybko tą informację i zaproponowała okres przejściowy.

Po jakimś okresie Corbyn ogłosił że nic się nie dzieje do spraw Brexitu więc pospiesznie już podpisuje się umowę okresie przejściowym niestety właśnie Liberałowie z Brukseli i na wyspach pokonują całkowicie Brexit i Konserwatystów na wyspach.

 

Wyjaśnię kto nie rozumie. okres przejściowy kończy sie w marcu 2021 roku a wybory na wyspach są w lecie 2021 wiec sa 3 miesiące aby pokazać rządzenie po full Brexit czyli nic.

Premier May będzie miała za mało czasu na Rządzenie po Brexit i dzielenie pieniedzy jakie dostaną z ceł !!! bo tylko 3 miesiące a to za mało czasu aby po prawic życie na wyspach bo ceny cały czas rosną podatki lokalne.

Więc umowa przejściowa właśnie odebrała to Konserwatystom.

Co ciekawe lider Partii Pracy zwolnił z hukiem swojego polityka Owena, który był za 2 referendum pokazując ludziom, którzy głosowali na Brexit że Corbyn tez może doprowadzić Brexit,…… ostatnie wybory pokazały że Partia Pani May wygrała tylko dzięki temu że zagłosowali na nich ludzie którzy chcieli Brextit bo podatki ida do góry, ceny wody, prądu , zostają zmniejszone zasiłki na dzieci wiec życie coraz gorsze. ..

Podobny obraz

Okres przejściowy było „mistrzowskim ” pociągnięciem Liberałów, wystawili panią May gdyż Partia Konserwatywna nie będzie miała możliwości (tylko 3 miesiące) na zarządzanie Wielką Brytanią po Brexit. Generalnie firmy nie potrzebują aż 2 lata wystarczy im 3-6 miesiecy wprowadzenie nowych programów komputerowych na VAT oraz szkolenie pracowników.

Wniosek w 2021 umowy pomiędzy UK i UE będzie chyba negocjować juz Lider Parti pracy na wyspach jako nowy Premier czyli Liberał jak Tusk i cała Bruksela.

Wystarczy że Tusk i Bruksela zablokują przez ten okres 2 lat negocjowanie umów handlowych z innymi krajami  z poza UE i pani May i oto Premier Wielkiej Brytanii nie będzie miała w ogóle możliwości wykazania się czymś cokolwiek przed wyborami.

Pani May wpadła w pułapkę zastawioną przez liberałów i Wielka Brytania nie wyjdzie z hukiem z UE ale chyba tylko na papierze . W roku 2019 marzec ma być wyjście z UE ale wszystkie prawa i umowy zostają więc to inaczej dalsze członkostwo w UE, w 2021 koniec umowy przejściowej i wybory które już wygra Partia Liberałów. ( ponadto właśnie straciła głosy ludzi którzy chcieli natychmiastowy Brexit a podatki cały czas idą do góry i rośnie w sondażach Partia Pracy ).

Ktoś doradził jej taki długi okres przejściowy dla firm aż do wyborów a życie się pogarsza, ludzie dostają mniejsze zasiłki na rodziny, podatki lokalne idą do góry, ludzie walczą w supermarketach o jedzenie z promocji – rozczarowanie Konserwatystami rośnie – przez okres 3 -6 miesiecy po opuszczeniu całkowitym UE, Pani May nie zmieni już życia na wyspach aby przekonać ludzi do siebie. 

Oto Pani May jak obiecywała ze Brexit znaczy Brexit niestety Brexit się rozpływa jak i kończą się Rządy Konserwatystów na wyspach. Ludzie są zawiedzeni jak prowadzi Brexit jak i pogarszającymi się warunkami życia. Brexit miał to zmienić niestety przed wyborami już nie zdążą ponieważ UK dalej muszą być pod prawodawstwem Unii Europejskiej.

Konrad W

 

25 marca 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka