UK opuszcza UE 31.12.2020 czyli dorobek Donalda Tuska.

UK opuszcza UE w dniu 31.12.2020 czyli dorobek Donalda Tuska.

 

Wielka Brytania 24 grudnia 2020 roku uzgodnila opuszczenie UE na podstawie umowy Kanadyjskiej i ma dostęp do handlu z krajami w UE bez żadnych opłat.

Wielka Brytania uzyskała niezależność od Sądu w Strasburgu, nie będzie już decydować o Prawie w Wielkiej Brytanii, Wielka Brytania sama będzie sobie podpisywała umowy handlowe z innymi krajami na świecie. Nigdy nie dołączy juz do strefy Euro i nie będzie płaciła na żadną Armie Europejską, będzie decydowała sama o emigracji.

Juz teraz nic nie zatrzyma Brexitu.

Jest to  dorobek Donalda Tuska szefa UE , Polaka z partii Platforma Obywatelska który był Premierem, za jego kadencji miliony Polaków uciekło z Polski przez niskie pensje, bezrobocie i żadnych dotacji dla dzieci.

W roku 2016 w Wielkiej Brytanii doszło do referendum na temat wyjścia z UE i wtedy Brytyjczycy zagłosowali za opuszczeniem UE. Jest to też wina Donalda Tuska gdyz przed referendum uwczesny Premier Wielkiej Brytanii David Cameron pojechał do Brukseli aby negocjowac zmiany w Brukseli , wielka niekotrolowana emigracja  ludzi z Afryki do UE oraz wielka amigracja ludzi z Europy wschodniej do Uk za zasiłkami spowodowała że Anglicy się przestraszyli i zagłosowali za wyjściem.

Donald Tus jako szef Unii Europejskiej  zamiast dalej prowadzić rozmowy z UK postanowił ich straszyć oto jego słowa.

Czy tak powinien zachowywać się szef Unii Europejskiej przez którego kraje Unijne straciły Wielką Brytanie najlepszego członka w UE, który wpłacał 50 milionów euro dziennie i dawał pracę ludziom z biednych krajów Europy oraz rynek zbytu . Proszę posłuchać jak sala się śmieje tacy byli pewni ze UK nie wyjdzie z UE…

 

 

Wysłać Polaka z Platformy Obywatelskiej  do Brukseli i efekty są … UE jest mniejsza o Wielką Brytanię 

Konrad W

 

25 grudnia 2020