UK na milion % wychodzi z UE. May: nie ma 2 referendum ani przedłużenia

UK na milion % wychodzi z UE. May: nie ma 2 referendum ani przedłużenia wyjścia czyli artykułu 50

 

Theresa May  mówi, że deputowani nie mają drugiego referendum i nie ma przedłużenia Artykułu 50 „

Premier wystosowała swój Brexit „plan B” i powiedziała posłom, że nie może wykluczyć możliwości opuszczenia Unii Europejskiej „bez umowy”.

Theresa May powiedziała dziś w Izbie Gmin, że jedynym sposobem na wyeliminowanie opcji „bez umowy” byłoby zatwierdzenie umowy w Parlamencie lub odwołanie artykułu 50. Dodała, że ​​przedłużenie terminu na art. 50 jedynie „odroczyłoby” możliwość twardego Brexitu i stwierdził, że UE prawdopodobnie nie pozwoli na przedłużenie bez planu istniejącego od rządu.

Premier powiedział, że opcja głosowania ludu w drugim referendum ustanowi „trudny precedens” i „wzmocni rękę” tych, którzy chcą rozbić Wielką Brytanię.

„Nie wierzę, że w drugim referendum będzie większość – powiedziała  i może „zaszkodzić spójności społecznej”. Zobowiązujemy się do dalszego opiekowania się obywatelami UE mieszkającymi w Wielkiej Brytanii i współpracować z innymi krajami, aby zapewnić, że zrobią to samo z obywatelami Wielkiej Brytanii mieszkającymi za granicą.

 

May ‚plan B’ będzie głosowany w Parlamencie do 29 stycznia. Pani May obiecała zbudować Nową Potegę w Europie , Wielka Brytania nie będzie wpłacała do UE już zadnych pieneidzy co roku i będzie handlowała z całym światem. Czy będa CŁA czy nie , to nawet lepiej gdyby nie było ceł dla Brytanii gdyz Tesco i Asda będzie mogła tanie towary ze świata sprzedać przez UK do UE.

Tak działa demokracja prawdziwa – jedno referendum i nie wiecej a w UE Bruksela robiła nieraz dwa jesli jakieś pierwsze nie poszło po mysli Eurokratom. Uczyć sie w UE demokracji….Dzisiaj także Rzad usunął opłatę dla emigrantów podczas rejestracji gdyz Rząd May mysli że przypodobać  Brukseli do dalszych negocjacji.

Pod nagraniem możecie przeczytać  co obiecuje pani May.

 

Konrad W

Premier May obiecuje lepsze życie dla kraju, ludzi poza Unią Europejską

 

UE jest totalitarnym superpaństwem-ostrzegala Margaret Thatcher dokumenty

Konrad W

 

21 stycznia 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Czas po Brexit

1 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *