UE TO MAFIA. Tusk , Włosi nie będą niewolnikami.

UE TO MAFIA. Włosi nie będą niewolnikami.

 

Nigdy nie będziemy twoimi niewolnikami!

Włochy w kryzysie, i TYSIĄCE żądają WYJŚCIA z „UE MAFIA”

TYSIĄCE demonstrantów wyszło wczoraj na ulice, aby zażądać, by Włochy natychmiast opuściły UE, a slogany określały europejską grupę jako mafię.

Protest w Rzymie wzywa Włochy do opuszczenia UE i „odzyskania kontroli nad krajem”.

Tysiące protestujących przeciwko UE wyraziło swoją furię w Brukseli wczoraj w jednej z największych w historii demonstracji przeciwko blokowi europejskiemu, które odbyło się we Włoszech.

Skala protestu wstrząsnęła policjantami, a nawet skłoniła miejscową ambasadę USA do wydania ostrzeżenia o zagrożeniu, ostrzegającego nawet o „10 000 ludzi na ulicach”.

Jednym z pilnych postulatów młodych protestujących było natychmiastowe wyjście Włoch z UE, a także odejście ze strefy euro.

Protest na dużą skalę, zorganizowało ponad 40 grup społecznych i politycznych, wyraził sprzeciw wobec Brukseli. Pod przewodnictwem ruchu politycznego „EuroStop” marsz musiał zostać opóźniony o godzinę wczoraj rano po wyższej niż oczekiwano frekwencji.
Slogany skandowane przez publiczność to „Break the European Union and euro cow” oraz „No to the EU mafia”.
Jeden z protestujących, trzymając transparent przeciwko euro i UE, powiedział prasie: „To jest walka, a na ulicach będzie więcej, sytuacja gospodarcza i społeczna kraju jest nie do zniesienia”.
Inny powiedział: „Nigdy nie będziemy niewolnikami banków, rządu i UE”.

protest

 

 

Podsumowanie:

Za Rządów Tuska i Junkera w Brukseli mamy totalne rozwalenie UE . Kryzys w Grecji, niskie zarobki w krajach Europy Wschodniej, Holandia głosowała w referendum za nie przyjmowaniem Ukrainy do UE a Tuska i ze swoją „Mafia” jak nazywają ich Włosi zniósł im wizy i wprowadził do krajów UE tanią siłę robocza. Tusk groził krajom w Europie że jak nie przyjmą emigrantów to zapłacą karą.  Jeszcze do tego gdy były negocjacje z Cameron przed Brexit ,. chłop poleciał do Niemiec gdzie straszył Wielką Brytanię że jak wyjdą z UE będzie to koniec krajów Anglosaskich oraz mówił że będą mieć sól na talerzu a nie ciastko.

Ponadto Donald Tusk kazał otworzyć granice państw w Europie łamiąc prawo że każdy ma być sprawdzony przez straż graniczą i miliony ludzi bez kontroli wjechało do Europy a wśród nich zamachowcy. Mieliśmy zamachy i śmierć tysięcy ludzi,. Tusk i Junker powinni stanąć przed Trybunale w Hadze za ludobójstwo Europejczyków.

Nie głosuj na partie Lewackie w Europarlamencie gdyż oni tylko niszczą !!! PO i Tusk rozwalił Polskę gdzie ludzie zarabiali 250 euro na miesiąc , wysprzedał kraj , podniósł podatki i lata pracy teraz rozwalił Unię Europejską. Odebrać wypłaty i emerytury tym ludziom i przekazać dla rodzin które straciły swoich bliskich w zamachach.

Kraje w Europie już dawno powinny opuścić Brukselę i podpisać miedzy sobą tylko umowy handlowe i emigracyjne. Kto to widział aby nie wybieralni przez ludzi jacyś politycy decydowali nawet o tym kto ma być twoim sąsiadem a utrzymanie ich wysokich pensji , emerytur i idiotycznych pomysłów kosztuje kraje tak wiele że nie mogą obniżać podatków dla swoich rodzinnych firm. Włosi mają dość Brukselskich Eurokratów i wychodzą na ulicę.

Konrad W

 

12 listopada 2017