UE się nie dogada z UK bo chce ich ukarać, rób rezydenturę i paszport

UE się nie dogada z UK bo chce ich ukarać, rób rezydenturę

 

Negocjacje w toku, Wielka Brytania chciała, aby między Unią Europejską oraz Wielką Brytanią po wyjściu z UE była dalej normalna współpraca.

Premier May zaproponowała prostą formę rejestracji dla pracowników i mieszkańców z Polski i Unii Europejskiej do życia na wyspie.  Nie trzeba wysyłać tony papierów i dokumentować że mieszkało się nieprzerwanie na wyspach wraz z pracą przez 5 lat.Ponadto jeszcze w roku 2016 zaraz po Brexit mówiła aby utrzymać handel bez ceł bo chce nieraz to podkreślała aby kraje w Unii Europejskiej dalej się rozwijały.

Niestety dobre gesty nie podobają się politykom w Brukseli.

Dla Junkcera, Tuska, Verhofstadta to jednak nic. Im nie podoba im się wszystko i dokładają swoje grosze, niestety są one nie do zaakceptowania przez Londyn.

Jest to :” Bruksela chce aby emigracji podlegali pod prawo Brukseli a przecież mieszkają w wolnym kraju Wielkiej Brytanii oraz daje dla Brytyjczyków tylko możliwość zamieszkania w jednym kraju UE czyli tak jakby Polak mieszkaniec Londynu nie mógł już znaleść pracy w Szkocji czy w Walii albo jadąc tam musiał starać się o pozwolenie o pracę.

„Bije na głowę ” już władza naszym Eurokratom tak bardzo ( jest to spowodowane że nie są wybieralni przez ludzi w wyborach ) ludzie nigdy by nie wybrali Tuska który doprowadził do totalnej nędzy Polaków w Polsce i wysprzedał Polskę oraz nigdy by nie wybrali Junkera przez pijaństwo . Natomiast ich ” błędy ” przez nich Wielka Brytania wyszła z UE wypiją zwykli ludzie.

Wracamy do spraw Brytanii.

Niestety to co chce Bruksela nie może przyjąć Londyn dlatego składaj o rezydenturę jeśli nawet Wielka Brytania da gwarancje jakieś tam dla ludzi, te gwarancje zawsze można cofnąć, zmienić jeśli Brukselscy Eurokracji będą dalej chcieli uderzyć w Brytanię a będą chcieli.

Premier Maj mówiła że zależy Londynowi aby Unia Europejska się rozwijała , ale Bruksela chce aby Londyn dostał po ” uszach” aby żaden kraj nie opuścił ich raju. Raj jest dla Eurokratów w Brukseli maja wysokie pensje, ich znajomi oraz wysokie emerytury jak i dzielą pieniądze które wpłacają kraje Unijne, dlatego pomysł Global Brytania musi się nie udać.

Bruksela będzie na wszystkie propozycje Londynu, które są dobre wymyślała coś aby mieszkańcy Brytanii odczuli wyjście z UE tak aby inne kraje nie zrobiły tego.

Unia Europejska nie jest demokracyjna choć uczy się dzieci w szkole demokracji, nie to „banda” kilku krajów i Polityków która czerpie olbrzymie zyski , zyski te zostaną zmniejszone po wyjściu Brytanii z  UE. Niestety „banda” nie szuka odpowiedzi dlaczego Wielka Brytania wyszła z UE , David Cameron chciał reform w UE negocjował je z Tuskiem przed referendum a  „Polak ” zamiast reformować UE poleciał do Berlina straszyć Londyn że Brexit to upadek krajów Anglosaskich.

Rozmowy na temat emigrantów to tylko rozmowy, prędzej Londyński Parlament da gwarancje dla emigrantów i Polaków na wyspach niż Bruksela dla Brytyjczyków w Europie ale te gwarancje jeśli Bruksela nie pójdzie na współprace a nie pójdzie gdyż chce ukarać Londyn i Brytyjczyków będą pózniej nic nie warte. Jak można wyjść z UE czyli z umów aż z 27 krajami można też w przyszłości wrzucić do kosza i te umowy jeśli Bruksela będzie chciała atakować finansowa i ekonomicznie Londyn.

Dlatego 100% gwarancje daje Brytyjski paszport a nie jakieś umowy i rejestracje. Pierwszy krok jednak to rezydentura. Jeśli wiec planujesz spędzić tutaj całe życie myśl o rezydenturze i Brytyjskim paszporcie jeśli nie chcesz dorobić sobie i zmienić kraj na Polskę, Hiszpanię a może Norwegię po prostu żyj z dnia na dzień.

Jakież dwie różne opinie :

Oto Premier May która oferuje dla wszystkich emigrantów gwarancje a poniżej wypowiedz Tuska że Wielka Brytania będzie jadła po Brexit sól a nie ciastko. To właśnie odróżnia Londyn od „czerwonych żadnych zemsty Eurokratów „.

A oto poniżej nasz Wielki Polak i wstyd na całą Europę. Tusk robi wstyd dla wszystkich Polaków na wyspach. Właśnie to pokazuje że czeka nas wojna ekonomiczna przez która nie będzie cierpiał nasz ” Donald” bo pensji sobie nie zmniejszył po Brexit ale zwykli ludzie w Europie gdyż nie potrafi normalnie rozmawiać z Londynem i iść na współpracę.

Ludzie w Europie musieli walczyć z III rzeszą ,później z komunizmem a teraz z Brukselą której zamarzyło się decydować o pracy, wartościach, religii, życiu i choć widzą że ludzie ich mają dość , nie chcą ich idiotycznej polityki i zachowań na silę będą nam mówić że to oni są Bogami.

 

Konrad W

 

1 sierpnia 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka